Biuletyn Informacji Publicznej E-Wokanda - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Ostatnia aktualizacja strony: 13.02.2019, 14:43

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

650
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I C 834/18 2019-02-21
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 999/18 2019-02-21
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 1037/18 2019-02-18
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 1121/14 2019-02-20
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 786/18 2019-02-20
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 554/18 2019-02-20
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 431/18 2019-02-20
13:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 103/18 2019-02-20
13:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 1934/18 2019-02-20
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 2089/18 2019-02-20
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 684/18 2019-02-20
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 401/18 2019-02-20
12:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1969/18 2019-02-20
12:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 1298/18 2019-02-20
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 250/17 2019-02-20
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 973/18 2019-02-20
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 242/18 2019-02-20
11:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 2037/18 2019-02-20
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 450/18 2019-02-20
10:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 571/18 2019-02-20
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 607/18 2019-02-20
09:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 484/17 2019-02-20
09:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1567/16 2019-02-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 919/18 2019-02-20
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 601/18 2019-03-05
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 965/18 2019-02-18
09:45
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 453/18 2019-02-18
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 4245/16 2019-02-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 1674/16 2019-02-18
10:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 919/18 2019-02-18
11:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 997/18 2019-02-19
12:45
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 420/18 2019-02-18
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 866/18 2019-02-18
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 1382/18 2019-02-18
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 254/18 2019-02-18
09:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 481/18 2019-02-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 917/18 2019-02-18
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 170/18 2019-02-18
10:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
VII K 428/18 2019-02-21
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 688/17 2019-02-19
14:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 1741/17 2019-02-18
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 17/19 2019-02-26
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 7/19 2019-03-05
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 509/18 2019-02-21
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 9/19 2019-02-28
13:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 6/19 2019-02-26
14:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 39/19 2019-03-11
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 10/19 2019-03-15
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 2163/18 2019-03-07
11:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 876/18 2019-03-07
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 1023/18 2019-02-26
14:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 34/19 2019-03-11
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 985/18 2019-03-12
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Co 310/18 2019-03-01
14:45
- I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I C 738/18 2019-03-05
14:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 1019/18 2019-03-15
14:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 682/18 2019-02-26
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 410/18 2019-03-01
14:55
- I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Nsm 31/19 2019-03-11
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 848/17 2019-03-01
14:50
- I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I Ns 121/18 2019-03-08
14:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 450/18 2019-02-21
15:10
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 620/18 2019-02-28
14:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 389/18 2019-02-19
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
VII K 7/19 2019-03-07
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1697/18 2019-02-20
09:00
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 998/18 2019-02-26
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII W 2195/18 2019-02-28
12:40
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 2/19 2019-03-07
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII W 2225/18 2019-02-25
14:45
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 11/19 2019-02-18
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 478/18 2019-02-22
08:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 4/19 2019-02-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 151/18 2019-03-14
14:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 888/18 2019-02-27
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 2221/18 2019-03-14
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 4/19 2019-02-26
10:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 1036/18 2019-03-04
12:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 198/16 2019-02-21
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 2190/18 2019-03-06
14:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 1905/18 2019-03-06
10:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 9/19 2019-02-28
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 774/18 2019-03-01
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 186/15 2019-03-01
09:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II K 214/17 2019-02-20
14:15
- II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 1026/18 2019-03-04
13:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 154/18 2019-03-06
12:30
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I C 1865/17 2019-02-20
08:55
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 918/18 2019-03-11
14:00
V VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 462/17 2019-03-11
09:00
V VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 5482/13 2019-03-11
10:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
VII K 214/18 2019-03-14
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 561/18 2019-02-28
11:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 150/18 2019-02-21
11:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 1039/18 2019-02-26
10:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 917/18 2019-02-22
14:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
IV P 152/18 2019-03-05
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 1020/18 2019-02-26
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 3/19 2019-03-05
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 967/18 2019-02-25
11:15
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 525/18 2019-02-18
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 962/18 2019-02-25
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 1/19 2019-03-07
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 153/18 2019-02-28
12:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 770/17 2019-02-18
11:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III RC 153/18 2019-02-26
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 756/18 2019-02-19
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 727/18 2019-02-19
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 714/18 2019-02-21
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 341/18 2019-03-12
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 515/18 2019-02-21
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 520/18 2019-02-18
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 597/18 2019-02-22
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 2168/18 2019-02-26
10:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 487/18 2019-03-06
08:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 1027/18 2019-02-25
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 824/18 2019-03-13
11:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 216/18 2019-02-25
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 926/18 2019-02-25
11:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 852/18 2019-03-08
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 671/18 2019-03-13
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 144/18 2019-02-28
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 348/17 2019-02-25
10:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 885/18 2019-03-04
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 140/18 2019-03-06
15:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 904/18 2019-03-04
10:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 899/18 2019-02-18
11:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 915/18 2019-02-21
14:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 598/18 2019-02-19
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 637/18 2019-03-04
14:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 747/18 2019-02-20
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 64/18 2019-03-07
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 716/17 2019-03-13
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 950/18 2019-02-21
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
VII K 909/18 2019-02-21
08:50
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 917/18 2019-02-22
10:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 983/18 2019-02-28
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 558/18 2019-02-28
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
VII W 2025/18 2019-03-12
13:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 101/17 2019-02-28
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 716/18 2019-03-15
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 146/18 2019-03-04
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 699/18 2019-03-12
11:15
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 954/18 2019-03-14
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 436/18 2019-02-21
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 148/18 2019-03-14
11:45
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 803/18 2019-03-07
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 951/18 2019-03-05
13:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 661/18 2019-03-15
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 129/18 2019-02-28
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 443/18 2019-02-21
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 730/18 2019-03-11
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 650/18 2019-02-26
10:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Co 1214/18 2019-02-27
10:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 1390/18 2019-02-27
09:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
VII K 700/18 2019-03-11
13:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 840/18 2019-03-05
12:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Co 1243/18 2019-02-27
10:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
VII W 515/18 2019-03-13
13:50
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 117/18 2019-03-05
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 158/18 2019-02-19
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
IV P 123/18 2019-03-14
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 339/18 2019-03-06
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 419/18 2019-03-01
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 451/18 2019-02-22
12:15
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 387/16 2019-03-04
11:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 764/17 2019-03-06
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 319/15 2019-02-18
13:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
VII K 535/14 2019-03-11
11:00
V VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 294/18 2019-02-18
12:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
VII K 485/18 2019-02-26
13:20
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 572/18 2019-03-15
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 876/17 2019-03-11
10:00
V VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 631/18 2019-03-07
10:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 721/18 2019-03-14
10:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 209/18 2019-02-20
11:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 546/16 2019-02-27
13:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 784/17 2019-03-06
10:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 472/18 2019-02-18
12:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III RC 144/18 2019-03-08
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 505/18 2019-03-01
14:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
III Nsm 294/18 2019-02-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
VII K 909/17 2019-03-12
14:45
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 987/18 2019-02-25
10:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 836/18 2019-03-06
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 515/18 2019-02-20
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 1336/18 2019-03-07
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 635/18 2019-03-15
13:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II W 861/18 2019-03-08
09:20
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 1021/18 2019-02-27
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1072/18 2019-03-06
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 1483/14 2019-03-11
11:15
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 880/18 2019-03-06
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 894/18 2019-03-14
10:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 16/19 2019-02-27
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 641/18 2019-03-14
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 59/19 2019-03-06
13:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 764/18 2019-03-08
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 83/19 2019-03-07
12:20
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 921/18 2019-02-21
13:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 782/18 2019-03-01
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 529/18 2019-03-01
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 543/18 2019-02-27
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 1383/15 2019-03-01
13:15
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
IV P 124/18 2019-02-21
12:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 644/18 2019-03-01
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 387/18 2019-03-06
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 965/18 2019-02-19
12:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RNs 41/19 2019-02-18
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 476/18 2019-03-15
13:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 35/19 2019-03-12
11:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 477/18 2019-03-15
13:00
VII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 421/18 2019-03-11
12:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 621/18 2019-03-11
09:50
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 527/16 2019-03-01
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 501/18 2019-02-28
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 31/19 2019-02-18
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 13/19 2019-03-04
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 604/18 2019-03-11
10:10
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 180/17 2019-03-06
10:00
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
VII W 132/19 2019-02-21
15:10
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II Kp 255/18 2019-02-28
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 1851/13 2019-03-04
09:15
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Cps 3/19 2019-03-06
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 2145/18 2019-02-26
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 653/18 2019-03-14
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 57/19 2019-03-05
10:10
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 97/18 2019-03-11
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 856/18 2019-03-13
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII W 2149/18 2019-02-18
13:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RCo 1/19 2019-02-28
11:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Co 4/19 2019-03-08
14:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 686/16 2019-03-15
10:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 727/18 2019-03-13
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 920/18 2019-03-04
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1725/17 2019-03-04
09:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 210/17 2019-03-15
13:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Nsm 65/19 2019-03-05
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 769/18 2019-02-26
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
VII K 977/18 2019-03-11
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 29/19 2019-02-20
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 29/19 2019-03-13
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII W 1672/18 2019-03-12
10:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 620/18 2019-03-04
14:20
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 44/19 2019-03-14
13:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 99/19 2019-03-07
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 3/19 2019-03-14
12:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 774/18 2019-03-15
10:30
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 200/18 2019-02-25
09:00
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 541/18 2019-02-28
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 10/19 2019-03-04
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 55/19 2019-02-26
14:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII W 2241/18 2019-02-27
14:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 1703/18 2019-02-19
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RNs 50/19 2019-02-19
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1019/18 2019-03-06
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 357/18 2019-03-11
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 328/18 2019-02-22
11:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I C 585/18 2019-03-15
11:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I Ns 1450/15 2019-03-05
11:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 953/18 2019-03-08
09:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 492/18 2019-03-01
09:45
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 2930/16 2019-03-04
13:20
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nsm 93/19 2019-03-07
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 1051/18 2019-02-26
13:45
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Cps 92/18 2019-03-08
09:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 2248/18 2019-03-01
10:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 931/18 2019-03-13
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 724/18 2019-03-15
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 35/19 2019-03-04
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 529/18 2019-02-28
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 751/18 2019-03-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII W 84/19 2019-03-12
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 8/19 2019-03-05
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 1/19 2019-02-18
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 331/18 2019-02-26
11:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 19/19 2019-03-04
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 715/18 2019-03-07
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 925/16 2019-03-06
09:00
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I Ns 976/13 2019-03-11
14:50
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 798/18 2019-03-08
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 57/19 2019-03-05
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 1009/18 2019-02-22
11:10
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 384/18 2019-03-08
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
VII W 2267/18 2019-02-27
14:50
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 22/19 2019-03-05
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 646/18 2019-02-21
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 30/18 2019-03-13
13:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 514/18 2019-03-01
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 34/19 2019-03-15
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 23/19 2019-02-26
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 635/18 2019-03-15
12:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 83/19 2019-02-19
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 843/18 2019-03-08
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II Kop 11/18 2019-02-21
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 714/18 2019-03-01
14:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 936/18 2019-03-05
12:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 302/18 2019-02-22
10:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I Ns 702/18 2019-02-22
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 107/19 2019-03-05
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 776/18 2019-03-13
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 83/18 2019-03-15
09:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III RNs 48/19 2019-02-19
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 14/19 2019-03-05
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 645/18 2019-02-21
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 36/19 2019-02-19
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 117/19 2019-02-19
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 55/19 2019-02-26
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 52/19 2019-02-26
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 2/19 2019-02-21
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 498/18 2019-02-22
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 855/18 2019-03-04
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 601/18 2019-02-25
09:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 20/19 2019-03-08
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1083/16 2019-03-04
12:40
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 1022/18 2019-03-11
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 13/19 2019-02-21
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 113/19 2019-03-15
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 837/18 2019-02-22
09:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
IV P 13/19 2019-02-21
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 62/19 2019-03-06
13:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 146/18 2019-02-26
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 11/19 2019-03-08
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 37/19 2019-02-19
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 91/18 2019-02-21
09:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 745/18 2019-03-08
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
II K 995/18 2019-03-06
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 79/19 2019-03-11
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 514/18 2019-03-11
14:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 830/18 2019-02-22
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 802/17 2019-03-11
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 95/19 2019-02-21
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 439/18 2019-03-15
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 76/19 2019-02-19
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 542/18 2019-03-05
10:40
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 530/18 2019-03-11
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1155/17 2019-03-04
10:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nsm 639/18 2019-02-21
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 303/18 2019-02-20
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 7/19 2019-03-15
13:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 674/18 2019-03-13
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 70/19 2019-03-06
10:45
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 930/18 2019-03-07
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 958/18 2019-02-28
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 898/18 2019-02-27
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 141/18 2019-03-01
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 2271/18 2019-02-27
10:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 874/18 2019-03-04
12:10
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 789/18 2019-03-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 677/18 2019-03-05
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 1051/18 2019-03-01
12:45
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
IV P 70/18 2019-03-12
14:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 1062/18 2019-03-08
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 2318/13 2019-02-18
14:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II Kp 30/19 2019-03-07
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 1109/17 2019-02-26
12:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 53/14 2019-03-15
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 34/19 2019-02-19
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 1504/16 2019-03-08
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 87/19 2019-02-21
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 284/18 2019-03-14
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 525/18 2019-02-26
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RNs 535/18 2019-03-04
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 868/18 2019-02-21
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 133/18 2019-02-21
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 654/18 2019-03-07
11:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 64/19 2019-03-14
15:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 116/19 2019-03-15
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 449/18 2019-03-01
12:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
VII W 2279/18 2019-02-26
14:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 502/18 2019-02-19
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 803/18 2019-03-08
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 963/18 2019-03-07
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Cps 7/19 2019-03-05
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 305/18 2019-02-22
13:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Nkd 32/19 2019-02-20
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 10/19 2019-02-19
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 904/18 2019-02-21
10:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 481/17 2019-02-22
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Opm 91/17 2019-03-05
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 987/18 2019-03-01
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 1714/17 2019-03-04
11:50
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nsm 25/19 2019-02-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 112/18 2019-03-06
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 555/18 2019-03-05
14:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 661/18 2019-03-01
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 1488/17 2019-03-04
13:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 419/18 2019-02-22
12:35
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Nsm 72/19 2019-03-04
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 325/18 2019-03-11
14:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II W 2055/18 2019-02-28
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 5113/16 2019-03-01
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 375/17 2019-02-27
11:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
VII W 78/19 2019-03-13
14:15
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 25/19 2019-02-21
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 64/19 2019-03-07
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 44/19 2019-02-19
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 492/18 2019-02-22
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 513/18 2019-02-22
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 25/19 2019-03-06
09:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 1/19 2019-03-01
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 2123/18 2019-02-25
14:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 991/18 2019-03-14
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1214/16 2019-03-01
14:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III RC 15/19 2019-02-28
12:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 995/18 2019-02-22
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 332/18 2019-02-26
11:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 896/18 2019-02-21
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 120/19 2019-03-12
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 35/19 2019-02-27
12:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 1516/17 2019-02-26
12:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 308/18 2019-03-08
12:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I Ns 333/18 2019-03-15
11:15
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 474/18 2019-02-22
11:00
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 26/19 2019-03-13
09:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 801/18 2019-03-05
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 729/15 2019-02-18
14:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 635/18 2019-03-08
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 991/18 2019-03-14
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 49/19 2019-03-05
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 6/19 2019-02-28
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 537/18 2019-03-15
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 814/18 2019-02-26
09:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 42/19 2019-02-26
14:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 70/19 2019-03-04
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 893/18 2019-03-14
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 49/19 2019-03-11
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 68/19 2019-03-12
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 316/18 2019-03-15
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1027/18 2019-03-08
13:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII W 38/19 2019-02-26
14:15
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 625/18 2019-03-06
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 512/18 2019-02-27
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 28/19 2019-02-26
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 763/18 2019-03-13
13:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 996/18 2019-03-06
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 760/18 2019-03-05
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 309/18 2019-02-19
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 698/18 2019-03-13
12:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 150/18 2019-02-21
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 2084/18 2019-03-06
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII W 113/19 2019-03-06
14:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 550/18 2019-03-01
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 21/19 2019-03-07
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 1719/18 2019-03-06
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
VII K 9/19 2019-02-18
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 38/19 2019-02-19
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Co 1459/18 2019-03-08
14:15
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 1341/18 2019-02-27
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII W 2087/18 2019-02-27
11:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 48/19 2019-03-07
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII W 1671/18 2019-03-13
11:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 50/19 2019-03-05
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 734/18 2019-03-13
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 432/18 2019-03-15
13:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 63/19 2019-03-06
13:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Co 1406/18 2019-02-25
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 818/16 2019-02-27
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 969/18 2019-02-22
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 435/18 2019-03-11
13:45
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 1039/18 2019-03-01
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 513/18 2019-02-28
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 771/18 2019-03-11
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 132/18 2019-03-05
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 1992/17 2019-02-21
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 10/19 2019-03-14
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 819/18 2019-02-22
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 739/18 2019-03-08
12:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 98/18 2019-02-27
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 43/19 2019-02-21
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 56/19 2019-03-07
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV Po 10/19 2019-03-05
14:45
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 415/18 2019-02-22
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1209/17 2019-03-04
11:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 720/18 2019-02-27
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 854/18 2019-02-22
11:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 1050/18 2019-03-01
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 918/18 2019-03-14
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 31/19 2019-02-20
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 104/18 2019-03-15
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 49/19 2019-02-21
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 76/18 2019-03-08
11:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 346/18 2019-02-22
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 554/17 2019-02-22
10:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
VII K 1052/18 2019-02-21
11:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII Ko 150/18 2019-02-26
09:10
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 39/19 2019-03-04
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1018/18 2019-03-12
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 37/19 2019-03-05
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 3/19 2019-03-11
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 454/18 2019-02-19
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 467/16 2019-02-25
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II Kop 12/18 2019-02-26
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 716/14 2019-03-04
09:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 543/18 2019-03-08
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
VII K 1002/18 2019-02-28
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII W 119/19 2019-03-12
11:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 648/18 2019-02-21
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 24/19 2019-02-21
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 710/18 2019-03-14
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nmo 233/18 2019-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1946/18 2019-03-01
12:40
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 20/19 2019-02-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 205/19 2019-03-14
14:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 66/19 2019-03-06
14:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 28/19 2019-02-26
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 750/18 2019-02-19
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 929/18 2019-03-15
09:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 85/19 2019-02-21
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 928/18 2019-02-26
09:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 638/18 2019-03-15
11:45
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
III RNs 53/19 2019-02-21
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
VII K 68/19 2019-03-06
14:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 559/18 2019-02-26
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 565/18 2019-03-08
13:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 935/18 2019-03-04
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 272/18 2019-03-05
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 941/18 2019-03-14
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1415/18 2019-03-08
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 314/18 2019-02-22
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 486/18 2019-02-19
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 88/19 2019-02-28
09:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 336/18 2019-02-26
12:45
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 671/18 2019-03-14
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 46/19 2019-03-05
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 35/19 2019-02-19
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 457/18 2019-02-25
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 183/19 2019-03-12
10:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 17/19 2019-03-07
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 666/18 2019-03-14
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 978/18 2019-02-21
10:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 526/18 2019-03-15
12:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 2204/18 2019-02-22
10:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 561/18 2019-03-11
09:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 267/18 2019-03-04
13:10
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 619/16 2019-03-01
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 1445/18 2019-03-01
11:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 3/19 2019-02-28
13:40
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 96/18 2019-03-11
11:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1061/18 2019-03-08
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1030/18 2019-03-11
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 362/18 2019-03-08
11:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
VII K 15/19 2019-02-27
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 15/19 2019-02-19
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 18/19 2019-02-20
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 46/19 2019-02-28
10:45
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II Kp 1/19 2019-03-07
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 722/18 2019-02-22
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 420/18 2019-03-01
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 90/19 2019-02-28
10:15
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 1935/17 2019-03-11
13:15
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III RC 26/19 2019-03-08
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 977/18 2019-03-14
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 531/18 2019-02-28
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1040/18 2019-02-27
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 625/18 2019-03-04
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 642/18 2019-02-25
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 673/17 2019-02-25
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nmo 242/18 2019-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 783/18 2019-03-15
09:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 1643/16 2019-03-04
09:45
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Co 1270/18 2019-02-27
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RNs 43/19 2019-02-20
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 634/18 2019-02-28
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 126/18 2019-03-12
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 80/18 2019-03-01
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I C 992/18 2019-02-21
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 234/18 2019-02-21
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 475/18 2019-02-26
11:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 4521/16 2019-03-06
11:15
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I C 822/18 2019-02-26
10:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 38/19 2019-03-08
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 114/19 2019-03-12
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 769/18 2019-03-15
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 532/18 2019-03-11
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 76/19 2019-03-05
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII W 2188/18 2019-02-27
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nkd 14/19 2019-02-18
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1036/18 2019-03-01
09:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 195/19 2019-03-14
13:15
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 589/18 2019-02-25
10:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 43/19 2019-03-04
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 907/18 2019-03-08
14:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
I C 960/18 2019-03-15
09:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Cps 99/18 2019-03-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 25/19 2019-03-15
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 637/18 2019-02-25
09:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 78/19 2019-02-19
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 217/19 2019-02-21
09:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 298/18 2019-03-07
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 897/18 2019-02-27
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 666/18 2019-03-13
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 43/19 2019-03-15
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 1046/18 2019-03-12
10:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 18/19 2019-03-04
10:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 75/19 2019-02-19
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 345/18 2019-02-28
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 74/19 2019-03-04
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 9/19 2019-03-15
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
VII K 655/18 2019-03-12
08:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 2/19 2019-03-01
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 53/19 2019-02-18
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 922/18 2019-03-15
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 721/18 2019-03-06
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1440/18 2019-03-13
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 212/18 2019-03-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 959/18 2019-02-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 19/19 2019-03-08
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 812/18 2019-02-25
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 68/19 2019-03-06
14:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 14/19 2019-02-28
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 45/19 2019-02-19
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 98/19 2019-03-05
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
VII K 745/18 2019-02-20
09:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 80/19 2019-03-12
13:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 1055/18 2019-02-26
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 239/18 2019-02-27
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
VII W 2096/18 2019-03-12
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 651/18 2019-02-21
14:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 1189/18 2019-02-26
12:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 22/19 2019-02-19
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 54/19 2019-03-08
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 28/19 2019-02-28
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 111/19 2019-03-04
15:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1063/18 2019-03-08
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 857/18 2019-03-07
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 4/19 2019-03-06
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 53/19 2019-03-05
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 197/17 2019-03-01
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
III Nkd 16/19 2019-03-15
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 11/19 2019-02-22
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 967/18 2019-02-22
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 491/18 2019-02-22
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 761/18 2019-03-07
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 591/18 2019-03-11
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 44/19 2019-03-12
10:20
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 1410/18 2019-02-25
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 704/18 2019-02-21
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 1250/16 2019-03-11
09:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nsm 682/18 2019-02-28
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 90/18 2019-02-21
11:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 289/18 2019-02-20
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 611/17 2019-03-11
10:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 381/18 2019-03-11
13:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
VII W 2220/18 2019-02-26
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 628/18 2019-03-15
11:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 540/18 2019-02-28
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 2202/18 2019-03-08
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 336/15 2019-03-08
14:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Bucoń
I Co 1465/18 2019-02-27
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
©2010-2019 Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej.