Biuletyn Informacji Publicznej E-Wokanda - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Ostatnia aktualizacja strony: 16.09.2019, 14:26

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

744
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III RC 81/18 2019-09-30
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 985/18 2019-10-03
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 848/17 2019-10-03
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII K 1007/18 2019-09-26
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 5482/13 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 803/18 2019-10-03
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 578/18 2019-10-04
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 144/18 2019-09-27
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 294/18 2019-10-08
13:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 98/19 2019-09-26
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 217/19 2019-10-03
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 635/18 2019-09-18
12:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II K 342/19 2019-09-26
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 510/19 2019-09-23
08:50
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 231/19 2019-10-01
12:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 745/19 2019-10-16
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 369/19 2019-09-17
09:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 886/19 2019-09-26
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 82/19 2019-10-08
13:40
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 452/19 2019-10-03
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 609/18 2019-10-03
08:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 464/19 2019-09-18
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RNs 399/19 2019-09-26
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 464/19 2019-10-03
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 22/16 2019-09-23
09:30
VI IV Wydział Pracy Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II W 1143/19 2019-09-17
08:50
- II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 353/19 2019-09-20
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 569/19 2019-10-07
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1088/19 2019-10-15
14:45
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 492/19 2019-10-04
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 473/19 2019-10-16
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 855/19 2019-09-27
10:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 348/19 2019-10-03
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 986/19 2019-10-02
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 654/19 2019-10-03
10:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 433/19 2019-09-26
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 866/19 2019-09-26
09:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 723/19 2019-09-26
12:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 500/19 2019-09-20
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 782/18 2019-10-04
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 361/19 2019-10-01
10:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 83/19 2019-10-10
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 130/19 2019-09-25
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 592/18 2019-10-08
10:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 97/19 2019-09-19
11:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 342/19 2019-10-10
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 445/19 2019-09-19
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 396/19 2019-10-03
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
VII K 1015/18 2019-10-03
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 121/19 2019-09-26
13:25
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 746/19 2019-09-17
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 601/19 2019-09-24
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 417/19 2019-10-07
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 794/19 2019-09-17
12:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Co 831/19 2019-10-14
08:45
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 91/19 2019-09-30
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 847/19 2019-10-16
10:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1066/19 2019-10-10
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 545/18 2019-09-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 185/19 2019-09-23
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 186/19 2019-09-27
08:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 96/19 2019-09-19
10:35
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 579/19 2019-10-10
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1053/19 2019-10-03
09:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 253/19 2019-09-19
08:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 583/19 2019-10-01
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 397/19 2019-10-16
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 1267/19 2019-09-17
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 532/19 2019-09-26
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 865/19 2019-10-16
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 246/19 2019-09-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 534/19 2019-09-18
08:40
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 379/19 2019-09-30
08:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 675/19 2019-10-01
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Cps 97/19 2019-10-04
14:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 360/19 2019-09-19
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 214/19 2019-09-26
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 813/19 2019-10-01
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 826/19 2019-10-15
09:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 748/19 2019-10-07
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 856/18 2019-10-02
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 140/19 2019-09-27
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 493/19 2019-10-04
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 478/19 2019-09-24
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 1627/17 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
IV P 119/19 2019-09-26
14:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 521/19 2019-10-03
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 372/19 2019-10-03
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 166/19 2019-09-17
11:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Co 787/19 2019-09-23
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 488/19 2019-10-04
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 358/19 2019-10-08
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 343/19 2019-10-04
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 442/19 2019-09-17
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1409/19 2019-10-10
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 891/19 2019-09-26
09:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Co 809/19 2019-10-01
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 213/19 2019-09-18
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 94/19 2019-09-19
12:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 81/19 2019-10-01
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 260/19 2019-09-27
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 132/19 2019-09-26
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 438/19 2019-10-10
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 394/18 2019-09-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II K 731/19 2019-10-07
10:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 870/19 2019-09-19
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 478/19 2019-09-23
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 324/19 2019-10-16
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 233/19 2019-09-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 434/19 2019-09-17
15:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 802/19 2019-09-26
10:15
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 174/19 2019-10-10
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 835/19 2019-09-26
10:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 85/19 2019-10-07
10:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 716/18 2019-10-16
14:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 678/19 2019-10-07
11:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II Kp 236/19 2019-09-19
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nkd 222/19 2019-09-26
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 129/15 2019-10-03
10:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 534/19 2019-10-03
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 687/19 2019-10-08
11:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 110/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 224/19 2019-10-08
09:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 311/19 2019-10-01
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 776/19 2019-09-26
10:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 355/19 2019-10-11
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 219/19 2019-09-30
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 134/19 2019-09-17
12:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 538/19 2019-10-11
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1627/16 2019-09-18
10:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
III Nsm 42/19 2019-09-26
11:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 540/19 2019-10-09
11:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 258/19 2019-10-11
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 816/19 2019-09-19
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 756/18 2019-10-15
11:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 690/19 2019-10-03
10:15
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 984/19 2019-10-03
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 570/19 2019-10-10
15:15
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 345/19 2019-09-17
09:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 111/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 340/19 2019-09-17
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 461/19 2019-10-10
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 869/19 2019-09-19
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 541/19 2019-09-25
11:00
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 1789/19 2019-10-08
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 487/19 2019-10-10
11:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 963/19 2019-09-23
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 309/19 2019-09-24
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 407/19 2019-10-15
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 391/19 2019-09-17
14:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 925/16 2019-10-14
10:00
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I C 1003/18 2019-10-09
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 234/19 2019-10-16
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 251/19 2019-10-08
12:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 429/19 2019-09-23
11:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 215/19 2019-10-10
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 384/18 2019-10-03
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 533/19 2019-10-03
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 565/19 2019-09-24
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 244/19 2019-10-15
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 563/19 2019-09-24
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 242/19 2019-09-26
12:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 475/19 2019-09-17
10:20
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 853/19 2019-09-26
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 588/19 2019-09-19
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 22/19 2019-10-15
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 320/19 2019-09-17
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 623/19 2019-10-10
13:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 354/19 2019-10-08
09:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 282/19 2019-10-03
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 1644/16 2019-10-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 729/19 2019-10-09
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 274/19 2019-10-09
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 334/19 2019-10-01
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 908/19 2019-10-03
11:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 772/19 2019-10-14
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 290/19 2019-09-30
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 177/19 2019-09-17
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 135/19 2019-09-27
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 887/19 2019-10-01
10:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 893/19 2019-09-24
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 569/19 2019-09-26
10:45
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 858/19 2019-10-01
12:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 871/19 2019-10-16
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 312/19 2019-10-10
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 253/19 2019-10-15
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 714/18 2019-09-20
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 338/19 2019-10-11
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 899/19 2019-10-14
12:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 172/19 2019-10-10
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 1202/15 2019-09-18
09:30
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II K 489/19 2019-10-15
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 910/19 2019-10-16
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 347/19 2019-09-19
13:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 593/19 2019-09-24
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 609/19 2019-09-24
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 776/18 2019-10-02
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 377/19 2019-09-24
15:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 373/19 2019-10-15
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 271/19 2019-09-30
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 10/19 2019-09-25
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 210/19 2019-10-15
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 1797/16 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 267/19 2019-10-10
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 564/19 2019-09-24
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 105/19 2019-10-08
10:45
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 292/19 2019-09-30
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 723/18 2019-10-04
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 921/18 2019-10-03
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 133/18 2019-10-03
14:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 575/19 2019-10-11
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 324/19 2019-10-09
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 716/19 2019-09-19
11:15
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 602/19 2019-09-30
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 221/19 2019-10-01
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 92/19 2019-09-17
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 245/19 2019-10-14
08:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 367/19 2019-10-16
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 703/18 2019-09-19
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 165/19 2019-09-17
12:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RNs 177/19 2019-09-17
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 211/19 2019-09-26
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 902/18 2019-10-16
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 516/18 2019-10-09
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 466/19 2019-09-19
15:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 698/19 2019-10-15
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 859/19 2019-09-26
13:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RNs 297/19 2019-09-26
14:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 62/19 2019-10-04
14:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 672/19 2019-09-26
14:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 351/19 2019-10-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 103/19 2019-10-14
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1086/19 2019-10-10
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1093/19 2019-10-15
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 528/19 2019-10-10
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 39/19 2019-09-25
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1046/18 2019-10-04
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 187/19 2019-10-11
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 875/19 2019-09-26
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 198/19 2019-09-26
08:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 189/19 2019-09-17
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 197/19 2019-09-20
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 322/19 2019-09-27
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 198/19 2019-10-04
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 555/19 2019-09-19
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 519/19 2019-09-17
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 526/19 2019-09-24
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 354/19 2019-10-07
11:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 704/19 2019-10-09
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 485/19 2019-09-30
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 388/19 2019-09-19
09:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 193/19 2019-10-10
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 213/19 2019-09-25
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 301/19 2019-09-19
15:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
VII K 328/19 2019-09-24
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 559/19 2019-09-23
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nkd 162/19 2019-10-10
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 138/19 2019-10-08
12:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 206/19 2019-09-20
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 21/19 2019-09-18
08:55
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 226/19 2019-10-10
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 566/19 2019-09-24
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 303/19 2019-09-17
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 169/19 2019-10-08
13:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 423/19 2019-09-26
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 228/19 2019-10-03
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 124/19 2019-10-08
12:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 249/19 2019-10-03
13:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 621/19 2019-09-17
14:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 730/19 2019-10-09
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 70/18 2019-09-26
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 754/19 2019-09-19
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 994/19 2019-09-24
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1351/19 2019-09-19
09:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 149/19 2019-09-23
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 545/19 2019-09-25
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 248/19 2019-09-26
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 668/19 2019-09-17
10:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 508/19 2019-09-25
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 702/19 2019-09-26
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 326/19 2019-10-03
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 567/19 2019-10-15
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 234/19 2019-10-01
14:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 600/17 2019-10-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 557/19 2019-10-10
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 492/17 2019-09-25
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 492/18 2019-10-09
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 20/19 2019-10-08
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 383/19 2019-10-14
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 306/19 2019-09-24
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 143/19 2019-09-23
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 66/19 2019-09-17
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 548/19 2019-10-10
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 597/19 2019-09-24
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 449/18 2019-09-19
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1533/19 2019-09-19
11:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 117/19 2019-10-04
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 646/19 2019-10-16
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 281/19 2019-09-17
14:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 532/19 2019-10-16
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 379/16 2019-09-17
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1836/19 2019-10-08
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 483/18 2019-09-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 59/19 2019-10-14
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 438/19 2019-09-27
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 617/19 2019-10-03
12:45
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 305/18 2019-10-09
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 262/19 2019-09-24
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 981/18 2019-09-18
14:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 419/19 2019-10-01
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 425/19 2019-10-10
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 220/19 2019-10-16
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 558/19 2019-09-20
11:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 962/19 2019-10-09
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 298/19 2019-10-08
12:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 765/19 2019-10-14
13:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 233/19 2019-09-24
14:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RNs 398/19 2019-09-26
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 231/19 2019-10-08
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1049/19 2019-10-15
11:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 227/19 2019-09-26
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 858/19 2019-09-26
11:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 590/19 2019-09-30
12:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 394/19 2019-09-25
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 827/19 2019-09-26
10:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 457/19 2019-10-01
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 512/19 2019-10-14
11:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 836/19 2019-09-17
09:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 339/19 2019-10-16
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 576/19 2019-10-03
10:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 240/18 2019-10-03
08:45
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 807/19 2019-09-26
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 1488/17 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 319/19 2019-09-19
10:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 642/18 2019-09-30
09:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 728/19 2019-10-08
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 271/19 2019-09-24
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 94/19 2019-10-14
10:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 441/19 2019-10-10
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 70/16 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nsm 506/19 2019-09-17
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 357/19 2019-10-01
09:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 450/18 2019-09-18
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 317/19 2019-10-16
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 283/19 2019-09-24
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 244/19 2019-10-14
10:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 212/19 2019-10-08
10:30
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 926/19 2019-10-09
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 750/17 2019-10-08
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 493/18 2019-10-01
13:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
IV P 113/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 540/19 2019-10-11
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 651/19 2019-10-03
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 391/19 2019-10-14
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 604/19 2019-09-25
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 509/19 2019-09-19
12:25
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 151/19 2019-09-20
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 277/19 2019-10-04
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 168/19 2019-09-24
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 177/19 2019-09-27
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 500/18 2019-10-15
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 50/19 2019-09-18
12:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 92/19 2019-10-14
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 584/19 2019-10-15
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 293/19 2019-09-30
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 182/19 2019-09-30
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 531/19 2019-09-30
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 221/19 2019-10-15
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 852/19 2019-09-24
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 555/19 2019-10-16
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 657/18 2019-09-18
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 333/19 2019-10-04
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 229/19 2019-10-08
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 217/19 2019-10-10
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 99/19 2019-10-02
13:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 523/19 2019-10-02
13:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 631/17 2019-09-23
13:00
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II Kp 205/19 2019-09-17
09:20
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 270/19 2019-09-27
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 116/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 337/19 2019-10-11
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 375/19 2019-10-14
10:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 95/19 2019-10-08
11:45
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 239/19 2019-09-19
10:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 1001/19 2019-09-18
14:45
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 375/19 2019-10-01
09:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 516/19 2019-10-08
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 128/19 2019-09-20
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 147/19 2019-09-26
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 703/17 2019-10-15
10:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 901/19 2019-09-26
13:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 552/19 2019-09-24
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 67/19 2019-10-09
14:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 442/19 2019-09-19
14:25
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 265/19 2019-10-10
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 336/19 2019-09-26
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 866/19 2019-10-16
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 478/18 2019-10-02
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 107/19 2019-09-17
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 264/19 2019-09-23
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 536/19 2019-10-10
10:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 128/19 2019-09-20
09:40
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 589/19 2019-10-15
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 70/19 2019-09-19
13:45
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Co 848/19 2019-09-19
08:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 267/18 2019-09-19
11:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RC 291/19 2019-09-24
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 72/19 2019-10-01
12:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 667/19 2019-09-24
10:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 472/19 2019-10-14
10:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 471/19 2019-10-04
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 507/19 2019-09-18
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 696/18 2019-10-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 117/19 2019-09-30
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 548/19 2019-09-25
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 685/19 2019-09-30
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 542/19 2019-09-26
14:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II Kp 361/19 2019-10-03
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 694/19 2019-09-30
14:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 313/19 2019-09-26
08:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 840/19 2019-10-16
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nkd 217/19 2019-10-01
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 535/05 2019-09-18
13:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
I Ns 209/19 2019-10-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 385/19 2019-09-17
09:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 1235/15 2019-10-16
09:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 603/19 2019-09-17
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 767/18 2019-09-18
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 318/19 2019-09-26
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 906/19 2019-10-01
10:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 588/18 2019-09-18
14:30
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
IV P 99/19 2019-10-01
10:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 375/19 2019-09-17
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 39/19 2019-09-17
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 904/19 2019-09-26
13:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 166/19 2019-10-15
15:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 1089/18 2019-10-04
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 771/19 2019-09-17
14:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 1095/19 2019-10-15
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 864/19 2019-09-24
12:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 629/18 2019-09-18
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 334/19 2019-10-09
15:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 72/19 2019-09-25
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 635/19 2019-10-14
10:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 174/19 2019-09-23
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 421/19 2019-09-24
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 375/19 2019-10-02
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 116/19 2019-10-03
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 340/19 2019-10-09
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 560/18 2019-10-14
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 17/15 2019-09-23
13:40
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II K 661/19 2019-09-18
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 732/19 2019-10-03
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 370/19 2019-09-30
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1092/19 2019-10-15
13:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 272/19 2019-10-04
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 289/19 2019-10-10
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 215/18 2019-09-24
10:30
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Co 849/19 2019-09-19
08:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 173/19 2019-09-27
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 406/19 2019-10-14
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 19/19 2019-09-25
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 447/16 2019-10-04
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 761/19 2019-10-02
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 329/19 2019-10-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 253/19 2019-10-01
14:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 55/19 2019-09-20
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 74/19 2019-09-25
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 91/19 2019-10-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 658/19 2019-10-03
10:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 75/19 2019-10-03
12:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 374/19 2019-09-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 582/19 2019-10-08
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 733/18 2019-10-09
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 733/18 2019-09-25
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 185/19 2019-09-19
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 771/18 2019-09-19
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 447/19 2019-10-08
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 51/19 2019-10-11
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 722/19 2019-09-24
11:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 544/19 2019-09-25
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 488/18 2019-09-23
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 211/19 2019-09-19
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 1693/15 2019-10-08
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 112/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 210/19 2019-09-27
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 411/19 2019-10-09
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 337/19 2019-09-19
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 605/19 2019-09-30
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 943/19 2019-09-30
08:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 160/19 2019-10-10
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 1000/18 2019-09-30
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 918/19 2019-10-03
10:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1051/19 2019-10-03
09:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 114/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 513/19 2019-10-08
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 53/19 2019-10-03
13:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 516/19 2019-09-24
08:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 57/19 2019-10-09
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 222/19 2019-10-15
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III RNs 321/19 2019-09-20
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 389/19 2019-10-16
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 219/19 2019-10-01
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 561/19 2019-09-24
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 309/18 2019-10-08
14:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 582/19 2019-09-24
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 94/19 2019-10-11
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 556/19 2019-10-14
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 59/19 2019-10-15
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 138/19 2019-09-26
09:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
IV P 56/19 2019-09-17
10:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 122/19 2019-10-08
11:35
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 109/19 2019-10-14
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 533/19 2019-10-03
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 622/19 2019-10-03
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nkd 207/19 2019-10-01
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 579/19 2019-10-08
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 558/19 2019-10-14
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 104/19 2019-10-03
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 346/19 2019-10-14
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 750/18 2019-10-01
12:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 399/19 2019-10-04
10:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 462/19 2019-09-17
12:45
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 85/19 2019-09-20
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 461/19 2019-10-08
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 350/19 2019-10-04
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 201/19 2019-09-20
10:20
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 832/19 2019-09-26
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 915/19 2019-10-03
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 120/19 2019-09-26
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Co 867/19 2019-10-16
09:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 796/19 2019-09-27
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 483/19 2019-10-14
14:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 563/19 2019-09-25
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 101/19 2019-09-23
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1073/19 2019-10-15
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 32/19 2019-09-20
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 749/19 2019-09-24
12:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 542/19 2019-10-11
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 738/19 2019-10-03
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 581/19 2019-10-08
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 150/18 2019-09-24
09:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 486/19 2019-09-30
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 368/19 2019-09-17
10:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 1048/18 2019-09-25
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 798/19 2019-09-17
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 459/19 2019-09-17
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 810/19 2019-09-19
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 741/19 2019-09-24
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II Ko 97/19 2019-09-30
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RNs 400/19 2019-10-14
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 552/19 2019-09-26
13:50
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 408/19 2019-09-24
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 115/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 205/19 2019-09-30
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 352/19 2019-10-10
11:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 308/19 2019-09-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 103/18 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 666/18 2019-09-19
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 128/19 2019-10-01
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 169/19 2019-09-30
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 52/19 2019-10-11
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 90/19 2019-10-01
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 465/19 2019-10-03
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 477/19 2019-09-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 561/18 2019-09-23
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 296/19 2019-10-16
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 64/18 2019-09-26
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 589/19 2019-09-19
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 234/19 2019-10-10
08:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 314/19 2019-10-07
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 455/19 2019-10-10
08:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 459/19 2019-10-08
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 265/19 2019-10-10
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 619/16 2019-09-27
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 304/19 2019-09-20
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 681/19 2019-10-01
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 366/19 2019-10-04
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 305/19 2019-10-08
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 365/19 2019-10-09
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 295/19 2019-10-14
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 113/19 2019-09-18
15:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 587/19 2019-10-15
11:15
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 640/18 2019-10-16
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 59/19 2019-10-11
13:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 202/18 2019-09-26
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 506/19 2019-10-16
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 377/19 2019-09-20
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 345/19 2019-10-01
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 702/19 2019-10-02
14:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 688/14 2019-10-03
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 402/19 2019-09-26
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 868/19 2019-09-26
09:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1084/19 2019-10-10
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 865/19 2019-09-26
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 102/18 2019-09-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 231/19 2019-10-01
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 393/19 2019-10-10
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 146/19 2019-09-17
13:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 570/19 2019-09-19
14:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 656/19 2019-10-02
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Cps 88/19 2019-10-01
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 670/19 2019-10-08
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 339/19 2019-10-15
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 737/19 2019-09-26
12:50
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 363/19 2019-09-30
09:40
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 49/19 2019-10-08
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 560/19 2019-10-03
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 491/19 2019-10-04
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 100/19 2019-10-01
10:35
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 470/19 2019-10-09
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 571/19 2019-09-17
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 321/19 2019-10-01
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 403/19 2019-10-14
13:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 252/19 2019-09-27
15:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 259/19 2019-10-11
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 302/19 2019-10-03
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 341/19 2019-09-26
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 53/19 2019-09-23
11:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 100/18 2019-10-08
11:20
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 634/18 2019-09-26
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 417/19 2019-09-23
08:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 327/19 2019-09-26
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 126/18 2019-09-17
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 467/19 2019-09-19
09:45
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 982/18 2019-09-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 192/19 2019-09-23
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 908/19 2019-09-30
11:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 174/19 2019-10-07
08:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 973/19 2019-10-08
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 376/19 2019-09-17
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 444/19 2019-10-01
15:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 1125/17 2019-10-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 418/19 2019-09-26
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 700/18 2019-09-23
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 396/19 2019-10-14
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 360/19 2019-09-27
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 872/19 2019-10-03
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 1072/19 2019-10-15
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 287/19 2019-09-26
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 404/19 2019-10-08
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 482/19 2019-09-30
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 316/18 2019-10-01
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 294/19 2019-10-04
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 580/19 2019-10-08
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 266/19 2019-10-10
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II Ko 40/19 2019-10-09
13:40
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 833/19 2019-10-10
13:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 594/19 2019-10-14
08:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 613/19 2019-09-17
11:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 705/18 2019-09-18
11:00
VII I Wydział Cywilny Magdalena Nycz - Łucjan
II K 490/19 2019-10-10
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 126/19 2019-10-15
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 173/17 2019-09-26
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 925/19 2019-09-26
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 907/18 2019-10-02
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 568/19 2019-09-23
08:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 533/19 2019-10-01
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 298/18 2019-10-14
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 430/19 2019-10-16
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1032/18 2019-09-18
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 247/19 2019-09-26
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 367/19 2019-09-18
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 26/19 2019-09-19
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 161/19 2019-10-10
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 21/19 2019-09-24
13:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 728/19 2019-09-24
09:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 513/19 2019-10-03
14:45
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 98/19 2019-09-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 789/19 2019-09-19
13:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 300/19 2019-10-09
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 45/19 2019-10-15
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 77/19 2019-09-26
10:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 157/19 2019-09-23
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 384/19 2019-09-19
09:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 952/19 2019-09-18
08:50
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RNs 339/19 2019-10-11
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 2/19 2019-10-08
11:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 319/19 2019-10-16
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 958/19 2019-09-30
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 1431/17 2019-10-02
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 102/19 2019-10-01
11:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 878/19 2019-10-03
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 682/19 2019-09-24
11:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 572/19 2019-10-08
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 485/19 2019-10-14
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 341/19 2019-10-15
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 263/19 2019-10-04
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 671/19 2019-10-07
14:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 896/19 2019-10-14
12:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 416/18 2019-10-08
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 1497/19 2019-10-01
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 248/16 2019-10-08
11:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 600/19 2019-10-15
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 550/19 2019-09-24
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 68/19 2019-09-25
10:45
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 38/19 2019-09-20
11:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 316/19 2019-09-25
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 525/19 2019-10-03
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 212/19 2019-10-15
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 405/19 2019-09-26
11:15
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 443/19 2019-10-01
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 187/19 2019-09-17
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 637/19 2019-09-25
11:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 927/19 2019-09-26
08:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 253/19 2019-10-08
09:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 263/19 2019-10-08
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 212/19 2019-09-19
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 384/19 2019-09-25
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 59/19 2019-10-04
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 118/19 2019-10-08
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 685/18 2019-09-23
08:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 507/19 2019-09-17
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 423/18 2019-09-24
12:00
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 320/19 2019-10-02
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 119/19 2019-09-30
08:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 470/17 2019-10-07
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 704/19 2019-09-24
13:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 316/19 2019-09-17
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 98/19 2019-09-19
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 225/19 2019-10-09
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 109/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 317/19 2019-10-03
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 759/19 2019-10-02
11:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 435/19 2019-09-19
08:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 683/18 2019-09-23
15:15
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 108/17 2019-10-15
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 773/19 2019-10-10
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 89/19 2019-09-30
14:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 87/19 2019-10-07
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 523/19 2019-09-19
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 397/19 2019-09-19
13:50
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 642/19 2019-09-30
11:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 513/19 2019-09-19
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 953/19 2019-09-23
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RCo 13/19 2019-10-15
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 216/19 2019-09-25
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1788/19 2019-10-03
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 363/19 2019-10-08
12:40
VIII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 262/19 2019-09-19
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1047/19 2019-10-15
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 193/19 2019-10-16
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 455/19 2019-10-04
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 522/19 2019-10-10
09:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
©2010-2019 Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej.