Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

650
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
IV P 22/16 2020-10-01
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 425/20 2020-10-01
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 44/19 2020-10-01
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II Kp 511/20 2020-10-01
14:55
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 356/20 2020-10-01
13:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 224/20 2020-10-01
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 212/20 2020-10-01
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 270/20 2020-10-01
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 638/20 2020-10-01
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 243/20 2020-10-01
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1070/19 2020-10-01
14:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 216/20 2020-10-01
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 114/20 2020-10-01
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 830/20 2020-10-01
09:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 86/20 2020-10-01
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 27/20 2020-10-01
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 226/20 2020-10-01
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 38/20 2020-10-01
10:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 159/20 2020-10-01
13:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 519/20 2020-10-01
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 12/20 2020-10-01
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1452/19 2020-10-01
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1298/20 2020-10-01
14:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II Ko 34/20 2020-10-01
11:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 306/20 2020-10-01
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 115/20 2020-10-01
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 2751/19 2020-10-01
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II W 1131/20 2020-10-01
10:40
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 385/20 2020-10-01
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 389/20 2020-10-01
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 413/20 2020-10-01
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 455/18 2020-10-01
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II Kp 594/20 2020-10-01
14:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 402/20 2020-10-01
14:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 380/20 2020-10-01
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 506/20 2020-10-01
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 225/20 2020-10-01
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 73/20 2020-10-01
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 804/17 2020-10-01
10:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 184/20 2020-10-01
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 13/20 2020-10-01
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 943/20 2020-10-01
12:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 49/20 2020-10-01
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1019/19 2020-10-02
14:15
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Co 159/20 2020-10-02
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 267/20 2020-10-02
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 315/20 2020-10-02
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 326/19 2020-10-02
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 194/20 2020-10-02
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 516/19 2020-10-02
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 691/19 2020-10-02
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1588/19 2020-10-02
10:30
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Co 110/19 2020-10-02
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1668/19 2020-10-02
12:15
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 277/19 2020-10-02
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1307/19 2020-10-02
11:15
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 4879/16 2020-10-02
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 125/20 2020-10-02
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1479/19 2020-10-02
10:15
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 1231/19 2020-10-02
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 172/20 2020-10-02
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 112/20 2020-10-02
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 148/20 2020-10-02
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 126/20 2020-10-02
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 389/19 2020-10-02
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 185/20 2020-10-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 12/20 2020-10-02
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1647/19 2020-10-02
09:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 477/20 2020-10-02
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 226/20 2020-10-02
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 88/20 2020-10-02
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 191/18 2020-10-02
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 649/19 2020-10-02
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 601/19 2020-10-05
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 491/19 2020-10-05
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 208/19 2020-10-05
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 257/20 2020-10-05
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 740/20 2020-10-05
13:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 129/19 2020-10-05
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1463/19 2020-10-05
14:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 383/19 2020-10-05
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 256/20 2020-10-05
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 96/20 2020-10-05
12:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 169/20 2020-10-05
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 652/20 2020-10-05
11:45
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1637/19 2020-10-05
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 637/19 2020-10-05
12:00
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 967/20 2020-10-05
08:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 852/18 2020-10-05
10:15
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 528/20 2020-10-05
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 456/19 2020-10-05
13:40
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 869/20 2020-10-05
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 424/20 2020-10-05
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 49/20 2020-10-06
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 729/20 2020-10-06
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 322/20 2020-10-06
12:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 139/20 2020-10-06
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 166/20 2020-10-06
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 199/20 2020-10-06
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 422/20 2020-10-06
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 704/20 2020-10-06
11:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 89/20 2020-10-06
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 158/18 2020-10-06
12:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 1233/20 2020-10-06
11:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 755/20 2020-10-06
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 331/20 2020-10-06
14:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 411/20 2020-10-06
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 207/20 2020-10-06
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 417/20 2020-10-06
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 439/20 2020-10-06
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 434/19 2020-10-06
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1622/19 2020-10-06
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 779/20 2020-10-06
10:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 382/19 2020-10-06
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 739/20 2020-10-06
14:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 222/20 2020-10-06
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 326/20 2020-10-06
13:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 716/19 2020-10-06
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 222/20 2020-10-06
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 842/19 2020-10-06
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 423/18 2020-10-06
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 438/19 2020-10-07
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 672/19 2020-10-07
12:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 725/19 2020-10-07
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 605/19 2020-10-07
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 785/19 2020-10-07
14:45
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 61/20 2020-10-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 784/20 2020-10-07
12:45
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 567/19 2020-10-07
12:45
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 499/19 2020-10-07
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1677/19 2020-10-07
09:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Cps 25/20 2020-10-07
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 531/19 2020-10-07
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 143/20 2020-10-07
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 656/20 2020-10-07
13:10
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 182/20 2020-10-07
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 1218/20 2020-10-07
14:40
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 344/20 2020-10-07
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 765/20 2020-10-07
13:40
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 322/20 2020-10-07
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 20/19 2020-10-07
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 261/20 2020-10-07
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1661/19 2020-10-07
14:10
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 279/20 2020-10-07
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1656/19 2020-10-07
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 570/17 2020-10-07
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 579/19 2020-10-07
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 278/20 2020-10-07
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 431/20 2020-10-07
08:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 200/18 2020-10-07
08:55
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 288/20 2020-10-07
11:15
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1676/19 2020-10-07
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 21/20 2020-10-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 442/20 2020-10-07
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 617/19 2020-10-07
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 41/20 2020-10-07
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 728/19 2020-10-07
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 781/17 2020-10-07
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 649/20 2020-10-07
10:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 138/20 2020-10-07
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 419/19 2020-10-07
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 273/19 2020-10-07
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 803/20 2020-10-08
10:08
I II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 512/20 2020-10-08
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 63/19 2020-10-08
09:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 172/20 2020-10-08
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 495/19 2020-10-08
11:40
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 424/20 2020-10-08
12:30
I II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 637/19 2020-10-08
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 301/20 2020-10-08
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 165/20 2020-10-08
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 133/20 2020-10-08
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 207/19 2020-10-08
09:00
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nkd 160/20 2020-10-08
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 378/19 2020-10-08
09:50
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 529/19 2020-10-08
14:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 101/20 2020-10-08
14:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 49/20 2020-10-08
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 85/20 2020-10-08
13:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 795/20 2020-10-08
11:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 797/20 2020-10-08
11:30
I II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV Po 19/20 2020-10-08
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 545/20 2020-10-08
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 960/20 2020-10-08
13:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 170/20 2020-10-08
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 310/20 2020-10-08
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Cps 41/20 2020-10-08
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 183/19 2020-10-08
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 351/20 2020-10-08
15:15
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 161/20 2020-10-08
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 570/18 2020-10-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 355/19 2020-10-08
12:20
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 363/19 2020-10-08
10:50
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 884/20 2020-10-08
14:00
I II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 566/18 2020-10-08
13:30
VII III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 313/19 2020-10-08
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 118/20 2020-10-08
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 886/20 2020-10-08
07:50
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 794/19 2020-10-08
12:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1597/19 2020-10-09
11:15
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 440/20 2020-10-09
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 856/18 2020-10-09
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1055/19 2020-10-09
13:40
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 630/19 2020-10-09
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 776/18 2020-10-09
10:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 325/17 2020-10-09
11:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 561/17 2020-10-09
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 225/19 2020-10-09
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 346/20 2020-10-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Cps 23/20 2020-10-09
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 258/20 2020-10-09
09:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 301/20 2020-10-09
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 335/20 2020-10-09
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 313/19 2020-10-09
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 727/20 2020-10-09
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 651/19 2020-10-09
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 59/20 2020-10-09
10:40
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 593/19 2020-10-09
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 522/19 2020-10-09
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 305/20 2020-10-09
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 848/19 2020-10-09
13:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 655/19 2020-10-09
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 69/20 2020-10-09
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Cps 26/20 2020-10-09
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 894/19 2020-10-09
09:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 715/17 2020-10-09
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 226/19 2020-10-09
13:45
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 650/19 2020-10-12
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1163/19 2020-10-12
10:15
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 637/20 2020-10-12
09:00
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 1674/16 2020-10-12
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 791/20 2020-10-12
13:10
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 678/19 2020-10-12
10:15
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 259/20 2020-10-12
12:45
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 321/20 2020-10-12
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Cps 30/20 2020-10-12
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 152/20 2020-10-12
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 342/20 2020-10-12
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 68/20 2020-10-12
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 728/19 2020-10-12
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1264/19 2020-10-12
10:45
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 685/19 2020-10-12
11:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 107/20 2020-10-13
12:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 128/20 2020-10-13
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 109/20 2020-10-13
14:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 250/20 2020-10-13
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 108/20 2020-10-13
13:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 415/20 2020-10-13
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV Po 20/20 2020-10-13
15:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 430/20 2020-10-13
08:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 725/20 2020-10-13
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 40/20 2020-10-13
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 526/19 2020-10-13
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 348/20 2020-10-13
13:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 386/20 2020-10-13
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 445/20 2020-10-13
12:50
- I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 54/20 2020-10-13
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Co 264/20 2020-10-13
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 41/20 2020-10-13
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 359/20 2020-10-13
14:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 305/20 2020-10-13
13:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 194/19 2020-10-13
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 6924/13 2020-10-13
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 218/20 2020-10-13
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 457/20 2020-10-13
12:20
- I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 403/20 2020-10-13
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 879/20 2020-10-13
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 391/20 2020-10-13
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 82/20 2020-10-13
12:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 162/20 2020-10-13
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 211/20 2020-10-13
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 257/20 2020-10-13
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 530/20 2020-10-13
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 316/20 2020-10-13
11:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 126/20 2020-10-13
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 296/20 2020-10-13
12:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 305/20 2020-10-13
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 366/20 2020-10-13
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 164/20 2020-10-13
14:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 478/20 2020-10-13
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1204/19 2020-10-13
11:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 405/20 2020-10-13
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 428/20 2020-10-13
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 268/20 2020-10-13
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 20/20 2020-10-13
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 756/19 2020-10-13
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 133/18 2020-10-13
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 887/19 2020-10-13
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nmo 140/20 2020-10-13
00:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 54/20 2020-10-13
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Co 259/20 2020-10-13
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 23/20 2020-10-13
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 982/18 2020-10-14
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 185/20 2020-10-14
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 137/20 2020-10-14
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 430/18 2020-10-14
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 212/20 2020-10-14
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 104/20 2020-10-14
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 475/18 2020-10-14
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 511/20 2020-10-14
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 516/19 2020-10-14
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 292/20 2020-10-14
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 300/17 2020-10-14
15:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 359/20 2020-10-14
15:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 716/17 2020-10-14
09:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 224/20 2020-10-14
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 56/17 2020-10-14
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 782/19 2020-10-14
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 477/19 2020-10-14
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 272/20 2020-10-14
11:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 629/19 2020-10-14
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 193/20 2020-10-14
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 732/20 2020-10-14
14:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 94/20 2020-10-14
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 501/19 2020-10-14
14:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nmo 171/20 2020-10-14
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 319/20 2020-10-14
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 15/20 2020-10-14
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 349/19 2020-10-14
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 804/20 2020-10-14
13:20
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 162/20 2020-10-14
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 411/20 2020-10-14
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 733/18 2020-10-14
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 185/20 2020-10-14
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 113/20 2020-10-14
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 413/20 2020-10-14
11:35
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 411/20 2020-10-14
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 265/20 2020-10-14
11:35
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 358/20 2020-10-14
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 426/20 2020-10-14
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 589/20 2020-10-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 453/20 2020-10-15
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 244/20 2020-10-15
14:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 34/20 2020-10-15
09:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 513/19 2020-10-15
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 373/20 2020-10-15
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 297/20 2020-10-15
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 363/20 2020-10-15
14:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 886/19 2020-10-15
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 582/19 2020-10-15
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 35/20 2020-10-15
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 974/19 2020-10-15
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 343/20 2020-10-15
13:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 768/19 2020-10-15
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 195/20 2020-10-15
10:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 97/20 2020-10-15
13:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Cps 65/20 2020-10-15
14:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 313/20 2020-10-15
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 463/20 2020-10-15
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 111/20 2020-10-15
13:30
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 116/20 2020-10-15
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 109/20 2020-10-15
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 169/20 2020-10-15
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 724/19 2020-10-15
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 388/20 2020-10-15
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 397/20 2020-10-15
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 433/20 2020-10-15
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 112/20 2020-10-15
13:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 157/19 2020-10-15
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 961/20 2020-10-15
10:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 721/19 2020-10-15
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 202/20 2020-10-16
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 141/20 2020-10-16
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 985/18 2020-10-16
09:30
- II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 274/19 2020-10-16
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 740/19 2020-10-16
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 846/19 2020-10-16
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 878/20 2020-10-16
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 407/20 2020-10-16
09:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 202/20 2020-10-16
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 338/20 2020-10-16
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 256/20 2020-10-16
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 113/20 2020-10-16
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 962/20 2020-10-16
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 328/18 2020-10-16
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 215/20 2020-10-16
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 36/20 2020-10-16
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 248/20 2020-10-16
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 337/18 2020-10-16
13:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 111/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 113/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 3/20 2020-10-19
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 426/20 2020-10-19
10:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 112/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 116/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 109/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 674/18 2020-10-19
09:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 474/20 2020-10-19
12:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 404/20 2020-10-19
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 865/19 2020-10-19
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 110/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 192/19 2020-10-19
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1161/19 2020-10-19
09:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 470/20 2020-10-19
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 108/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 114/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1659/19 2020-10-19
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 471/20 2020-10-19
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 115/17 2020-10-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 901/20 2020-10-19
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 475/20 2020-10-19
11:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 461/20 2020-10-19
12:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 184/20 2020-10-19
10:15
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 286/20 2020-10-20
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 534/20 2020-10-20
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 760/19 2020-10-20
10:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 583/20 2020-10-20
10:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 247/20 2020-10-20
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 367/20 2020-10-20
14:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 325/20 2020-10-20
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 387/20 2020-10-20
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 38/20 2020-10-20
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV Po 21/20 2020-10-20
15:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 423/20 2020-10-20
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1382/20 2020-10-20
09:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 910/19 2020-10-20
12:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1273/19 2020-10-20
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 39/20 2020-10-20
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 69/20 2020-10-20
10:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 538/20 2020-10-20
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 440/20 2020-10-20
13:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 513/18 2020-10-20
11:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
II W 828/20 2020-10-20
11:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 103/20 2020-10-20
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 364/20 2020-10-20
13:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 449/20 2020-10-20
14:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 495/20 2020-10-20
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1420/20 2020-10-20
12:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 449/20 2020-10-20
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 291/20 2020-10-20
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 309/20 2020-10-20
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 116/20 2020-10-20
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 554/20 2020-10-20
09:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 537/20 2020-10-20
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 642/18 2020-10-20
11:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 235/20 2020-10-20
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 106/20 2020-10-20
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 397/19 2020-10-20
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 7/14 2020-10-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 199/20 2020-10-21
13:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 186/19 2020-10-21
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 106/20 2020-10-21
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 433/19 2020-10-21
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 2705/19 2020-10-21
10:45
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 444/19 2020-10-21
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 192/18 2020-10-21
10:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 961/19 2020-10-21
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 2697/19 2020-10-21
11:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 208/20 2020-10-21
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 725/18 2020-10-21
15:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 578/20 2020-10-21
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 713/19 2020-10-21
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 331/20 2020-10-21
13:20
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 209/20 2020-10-21
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 253/19 2020-10-21
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 398/20 2020-10-21
08:55
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 366/20 2020-10-21
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 214/20 2020-10-21
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 942/19 2020-10-21
14:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 360/20 2020-10-21
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 400/20 2020-10-21
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 511/19 2020-10-21
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 277/20 2020-10-21
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 151/20 2020-10-21
12:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1108/19 2020-10-21
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 842/20 2020-10-21
12:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 494/19 2020-10-21
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 272/20 2020-10-21
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 1424/15 2020-10-21
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 74/20 2020-10-21
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 596/19 2020-10-21
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 174/20 2020-10-21
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 231/20 2020-10-22
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 497/20 2020-10-22
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 390/20 2020-10-22
10:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 99/20 2020-10-22
14:25
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 280/18 2020-10-22
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 936/20 2020-10-22
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 422/20 2020-10-22
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 330/20 2020-10-22
13:20
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 104/20 2020-10-22
13:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 446/20 2020-10-22
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 506/20 2020-10-22
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1089/20 2020-10-22
09:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II W 512/20 2020-10-22
11:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 269/20 2020-10-22
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 541/20 2020-10-22
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 182/20 2020-10-22
11:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 508/20 2020-10-22
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 71/20 2020-10-22
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 171/20 2020-10-22
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 245/20 2020-10-22
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 425/20 2020-10-22
14:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 486/20 2020-10-22
11:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 294/20 2020-10-22
12:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 930/19 2020-10-22
12:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 953/20 2020-10-22
13:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 275/20 2020-10-22
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 56/20 2020-10-22
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 464/20 2020-10-22
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 375/19 2020-10-22
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 509/20 2020-10-22
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 271/20 2020-10-22
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 518/19 2020-10-23
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 48/20 2020-10-23
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 937/20 2020-10-23
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 327/19 2020-10-23
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 759/19 2020-10-23
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 48/20 2020-10-23
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 2765/19 2020-10-23
10:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 374/20 2020-10-23
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 2663/19 2020-10-23
12:45
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 2746/19 2020-10-23
09:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 398/19 2020-10-23
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 70/20 2020-10-23
11:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 173/20 2020-10-23
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 151/19 2020-10-23
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II Kp 83/20 2020-10-23
08:45
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 25/20 2020-10-23
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 980/19 2020-10-23
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 766/18 2020-10-23
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 72/20 2020-10-23
13:30
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 248/20 2020-10-23
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 94/19 2020-10-23
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 623/19 2020-10-23
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 247/20 2020-10-23
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 300/19 2020-10-23
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1145/19 2020-10-23
14:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 870/19 2020-10-23
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 124/20 2020-10-23
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 276/19 2020-10-23
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 355/20 2020-10-26
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 2279/19 2020-10-26
14:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 517/20 2020-10-26
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 701/19 2020-10-26
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 327/20 2020-10-26
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 72/20 2020-10-26
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 908/12 2020-10-26
10:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 473/20 2020-10-26
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 4/20 2020-10-26
08:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 397/20 2020-10-26
11:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 71/20 2020-10-26
09:00
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 62/20 2020-10-26
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 115/20 2020-10-27
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 329/20 2020-10-27
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1418/20 2020-10-27
13:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1337/19 2020-10-27
11:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Co 120/20 2020-10-27
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 280/20 2020-10-27
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 117/20 2020-10-27
11:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 679/18 2020-10-27
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 510/20 2020-10-27
12:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 555/20 2020-10-27
14:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 481/20 2020-10-27
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 279/20 2020-10-27
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 54/20 2020-10-27
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 382/20 2020-10-27
14:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 522/20 2020-10-27
11:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 246/20 2020-10-27
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 753/19 2020-10-27
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 77/20 2020-10-27
14:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 91/20 2020-10-27
10:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 937/18 2020-10-27
10:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 183/20 2020-10-27
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 911/20 2020-10-27
12:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 378/20 2020-10-27
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 689/20 2020-10-27
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II W 98/20 2020-10-27
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 903/20 2020-10-27
10:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 51/20 2020-10-27
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 280/20 2020-10-27
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 529/20 2020-10-27
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 378/20 2020-10-27
13:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 132/19 2020-10-28
13:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 1320/20 2020-10-28
08:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 261/20 2020-10-28
09:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 354/20 2020-10-28
13:10
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 179/20 2020-10-28
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 50/20 2020-10-28
10:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 144/20 2020-10-28
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 42/20 2020-10-28
09:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 399/20 2020-10-28
12:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 63/20 2020-10-28
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 144/20 2020-10-28
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 779/19 2020-10-28
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 432/20 2020-10-28
11:40
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 189/20 2020-10-28
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 45/20 2020-10-28
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 64/20 2020-10-28
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 403/20 2020-10-28
10:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 171/20 2020-10-28
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 39/20 2020-10-28
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 401/20 2020-10-28
14:50
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 356/20 2020-10-28
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 204/20 2020-10-28
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1399/19 2020-10-28
11:15
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1107/19 2020-10-28
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 1070/18 2020-10-28
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 774/19 2020-10-28
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 133/19 2020-10-28
14:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 96/20 2020-10-28
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 130/20 2020-10-28
12:00
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 504/19 2020-10-28
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 101/19 2020-10-28
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 54/20 2020-10-28
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 519/20 2020-10-28
09:00
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 421/20 2020-10-28
09:10
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 387/18 2020-10-28
15:15
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 451/17 2020-10-28
13:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 73/20 2020-10-28
14:20
IX I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 106/20 2020-10-28
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 772/19 2020-10-28
13:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 196/20 2020-10-28
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 396/20 2020-10-28
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 97/17 2020-10-29
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 203/20 2020-10-29
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 1518/20 2020-10-29
14:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 314/20 2020-10-29
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 212/20 2020-10-29
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 236/20 2020-10-29
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 140/20 2020-10-29
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 188/19 2020-10-29
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Co 224/20 2020-10-29
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 254/20 2020-10-29
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 505/20 2020-10-29
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 207/20 2020-10-29
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 473/20 2020-10-29
13:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 385/18 2020-10-29
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 87/20 2020-10-29
11:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 181/20 2020-10-29
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 142/20 2020-10-29
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 436/20 2020-10-29
12:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 224/20 2020-10-29
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 79/20 2020-10-29
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 482/20 2020-10-29
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 811/19 2020-10-30
08:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2703/19 2020-10-30
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 144/20 2020-10-30
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 451/19 2020-10-30
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 153/20 2020-10-30
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 321/19 2020-10-30
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RCo 6/20 2020-10-30
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 824/19 2020-10-30
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 543/19 2020-10-30
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 995/20 2020-10-30
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 404/20 2020-10-30
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 149/20 2020-10-30
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2772/19 2020-10-30
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 311/19 2020-10-30
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 871/20 2020-10-30
11:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
do góry