Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

Lech Sobieszczuk - kierownik zespołu

Tel. 83 341 95 74 pokój 214

e-mail:lech.sobieszczuk@bialapodlaska.sr.gov.pl

 

Emilia Ciok-Brykowska - sekretariat zespołu

e-mail: krodzinni@bialapodlaska.sr.gov.pl

Tel. 83 341 95 85 pokój 225

Fax. 83 342 08 49

 

Godziny przyjęć interesantów: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.30

 

Kuratorzy przyjmują interesantów w dniach dyżuru w godzinach 8:30-15:00

 

 

Kurator

Dni dyżurów

na terenie Sądu

Nr pokoju i telefon

kurator specjalista

Ewa Fabian

ewa.fabian@bialapodlaska.sr.gov.pl

wtorek, czwartek pok. 216 tel. 83 341 95 76

kurator specjalista

Edyta Kazimierczyk

edyta.kazimierczyk@bialapodlaska.sr.gov.pl

środa, piątek pok. 219 tel. 83 341 95 79

kurator specjalista

Marzena Ladwiniec

marzena.ladwiniec@bialapodlaska.sr.gov.pl

wtorek, czwartek pok. 217 tel. 83 341 95 77

kurator specjalista

Dorota Nowak

dorota.nowak@bialapodlaska.sr.gov.pl

poniedziałek, czwartek pok. 219 tel. 83 341 95 79

kurator specjalista

Ewa Razukiewicz

ewa.razukiewicz@bialapodlaska.sr.gov.pl

wtorek, piątek pok. 219 tel. 83 341 95 79

kurator specjalista

Teresa Skolimowska

teresa.skolimowska@bialapodlaska.sr.gov.pl

poniedziałek, środa pok. 215 tel. 83 341 95 75

kurator specjalista

Monika Skóra

monika.skora@bialapodlaska.sr.gov.pl

wtorek, piątek pok. 221 tel. 83 341 95 81

kurator specjalista

Lech Sobieszczuk

lech.sobieszczuk@bialapodlaska.sr.gov.pl

poniedziałek, środa, piątek pok. 214 tel. 83 341 95 74

kurator specjalista

Maciej Tarasiuk

maciej.tarasiuk@bialapodlaska.sr.gov.pl

poniedziałek, czwartek pok. 213 tel. 83 341 95 73

kurator

Maciej Wawryniuk

maciej.wawryniuk@bialapodlaska.sr.gov.pl

wtorek, piątek pok. 118/3 tel. 83 341 95 54

kurator specjalista

Teresa Wyrodek

teresa.wyrodek@bialapodlaska.sr.gov.pl

środa, piątek pok. 217 tel. 83 341 95 77

starszy kurator

Agnieszka Żywicka

agnieszka.zywicka@bialapodlaska.sr.gov.pl

poniedziałek, czwartek pok. 221 tel. 83 341 95 81

Metadane

Data wytworzenia : 30.09.2009
Data publikacji : 30.09.2009
Data modyfikacji : 14.10.2020
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Rafał Jarzębski
Osoba udostępniająca informację:
Rafał Jarzębski
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Jarzębski

Opcje strony

do góry