Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

463
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III RC 409/20 2021-04-23
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 158/20 2021-04-23
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 61/21 2021-04-23
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 200/21 2021-04-23
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1446/20 2021-04-23
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 619/19 2021-04-23
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 766/20 2021-04-23
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 487/20 2021-04-23
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 354/20 2021-04-26
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 412/20 2021-04-26
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 185/20 2021-04-26
08:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 104/21 2021-04-26
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 199/21 2021-04-26
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 116/21 2021-04-26
13:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 223/21 2021-04-26
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 749/20 2021-04-26
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 128/20 2021-04-26
15:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 393/20 2021-04-26
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 37/21 2021-04-26
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 791/20 2021-04-26
10:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 32/21 2021-04-26
13:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 726/20 2021-04-26
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV Po 5/21 2021-04-26
15:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 867/20 2021-04-26
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 780/20 2021-04-26
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 368/20 2021-04-26
15:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 314/20 2021-04-27
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 378/20 2021-04-27
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 576/20 2021-04-27
14:30
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 162/19 2021-04-27
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 947/20 2021-04-27
12:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 475/20 2021-04-27
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 1789/20 2021-04-27
11:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 541/20 2021-04-27
15:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 5/21 2021-04-27
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 822/20 2021-04-27
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 674/18 2021-04-27
13:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 107/21 2021-04-27
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 696/20 2021-04-27
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 28/21 2021-04-27
09:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 637/19 2021-04-27
10:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1835/20 2021-04-27
13:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 570/20 2021-04-27
15:10
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 118/21 2021-04-27
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1005/19 2021-04-27
14:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 105/20 2021-04-27
10:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 176/20 2021-04-27
10:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1048/20 2021-04-27
14:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 318/20 2021-04-27
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 362/20 2021-04-27
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 27/20 2021-04-27
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 547/20 2021-04-27
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 12/21 2021-04-27
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1103/20 2021-04-27
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 629/18 2021-04-27
14:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 778/19 2021-04-27
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 272/20 2021-04-27
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 170/21 2021-04-27
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 83/21 2021-04-27
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 38/20 2021-04-28
10:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 90/20 2021-04-28
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 366/20 2021-04-28
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 502/20 2021-04-28
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 377/20 2021-04-28
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 119/21 2021-04-28
12:30
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 742/20 2021-04-28
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 478/19 2021-04-28
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 653/20 2021-04-28
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 877/20 2021-04-28
14:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 273/19 2021-04-28
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 669/20 2021-04-28
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 644/20 2021-04-28
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 602/20 2021-04-28
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 481/20 2021-04-28
14:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 719/20 2021-04-28
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 657/20 2021-04-28
08:50
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 300/20 2021-04-28
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 222/21 2021-04-28
10:00
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 219/21 2021-04-28
13:15
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 732/20 2021-04-28
08:45
- II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 738/20 2021-04-28
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 645/20 2021-04-28
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 279/20 2021-04-28
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 118/21 2021-04-28
11:45
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 527/20 2021-04-28
08:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 116/21 2021-04-28
10:45
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 65/16 2021-04-28
08:55
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 126/19 2021-04-28
14:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 32/21 2021-04-28
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 887/20 2021-04-28
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 716/20 2021-04-28
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 608/20 2021-04-28
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 72/21 2021-04-28
10:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 40/20 2021-04-28
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 782/20 2021-04-28
10:20
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 344/20 2021-04-28
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 99/20 2021-04-28
15:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1239/20 2021-04-29
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1242/20 2021-04-29
12:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1063/20 2021-04-29
10:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 82/21 2021-04-29
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 15/21 2021-04-29
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 165/20 2021-04-29
13:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 395/20 2021-04-29
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 582/20 2021-04-29
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 270/20 2021-04-29
14:35
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 730/20 2021-04-29
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 12/21 2021-04-29
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 47/21 2021-04-29
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 713/20 2021-04-29
12:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 225/21 2021-04-29
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 671/20 2021-04-29
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1585/19 2021-04-29
11:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 409/20 2021-04-29
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 566/18 2021-04-29
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 1344/20 2021-04-29
13:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 170/20 2021-04-29
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 147/21 2021-04-29
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1468/20 2021-04-29
12:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1355/20 2021-04-29
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 237/19 2021-04-29
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 30/20 2021-04-29
14:30
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 5/21 2021-04-29
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 247/20 2021-04-29
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 91/21 2021-04-29
15:20
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 86/21 2021-04-29
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 601/19 2021-04-29
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 69/20 2021-04-29
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 208/19 2021-04-29
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 106/19 2021-04-30
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 325/20 2021-04-30
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 11/21 2021-04-30
14:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 143/21 2021-04-30
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 85/20 2021-04-30
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 132/21 2021-04-30
12:45
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 104/20 2021-04-30
15:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 20/21 2021-04-30
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 131/21 2021-04-30
11:30
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 86/21 2021-04-30
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 238/21 2021-04-30
10:45
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 59/21 2021-04-30
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 128/21 2021-04-30
10:00
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 480/19 2021-04-30
14:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 6/21 2021-04-30
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1011/20 2021-04-30
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nmo 12/21 2021-05-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 31/21 2021-05-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 29/21 2021-05-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 28/21 2021-05-04
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 511/20 2021-05-05
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 224/20 2021-05-05
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 8/21 2021-05-05
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II Ko 2/21 2021-05-05
09:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1979/20 2021-05-05
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 203/21 2021-05-05
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 137/21 2021-05-05
11:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 216/21 2021-05-05
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 138/21 2021-05-05
12:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 701/20 2021-05-05
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 106/21 2021-05-05
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 111/21 2021-05-05
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 422/20 2021-05-05
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1936/20 2021-05-05
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 11/21 2021-05-05
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 119/21 2021-05-05
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 677/20 2021-05-05
10:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 65/21 2021-05-05
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 257/20 2021-05-06
14:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 937/18 2021-05-06
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 4/21 2021-05-06
13:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 70/21 2021-05-06
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 30/21 2021-05-06
15:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1196/20 2021-05-06
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1666/19 2021-05-06
12:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 154/21 2021-05-06
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II Ko 27/21 2021-05-06
11:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 57/21 2021-05-06
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 6/21 2021-05-06
13:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 727/20 2021-05-06
14:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 328/20 2021-05-06
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 63/21 2021-05-06
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 806/20 2021-05-06
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1032/20 2021-05-06
14:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 749/19 2021-05-06
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1004/20 2021-05-06
10:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1441/20 2021-05-06
11:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 86/21 2021-05-06
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 800/20 2021-05-06
13:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 22/21 2021-05-06
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II Kop 16/21 2021-05-06
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1430/20 2021-05-06
11:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 473/20 2021-05-06
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 282/20 2021-05-06
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 191/21 2021-05-06
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 214/21 2021-05-06
11:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 132/21 2021-05-06
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1094/20 2021-05-06
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 134/21 2021-05-06
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1321/20 2021-05-06
14:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 325/17 2021-05-07
13:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 126/20 2021-05-07
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 139/21 2021-05-07
10:00
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 728/20 2021-05-07
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1406/20 2021-05-07
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 668/19 2021-05-07
11:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 140/21 2021-05-07
10:45
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 405/19 2021-05-07
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 231/21 2021-05-07
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 603/19 2021-05-07
09:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 129/21 2021-05-07
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 296/20 2021-05-07
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 158/21 2021-05-07
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 496/19 2021-05-07
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 72/20 2021-05-07
14:30
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 102/21 2021-05-07
10:00
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 141/21 2021-05-07
11:45
V II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 80/20 2021-05-07
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1061/19 2021-05-07
14:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 364/19 2021-05-07
14:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 419/19 2021-05-07
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 511/19 2021-05-10
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 420/19 2021-05-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 248/21 2021-05-10
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1108/19 2021-05-10
14:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1243/20 2021-05-10
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 359/21 2021-05-10
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 597/20 2021-05-10
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 369/20 2021-05-10
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 418/21 2021-05-10
11:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 720/20 2021-05-10
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 798/20 2021-05-10
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 48/21 2021-05-10
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 115/20 2021-05-11
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 512/20 2021-05-11
12:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 8/21 2021-05-11
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 98/21 2021-05-11
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1274/19 2021-05-11
10:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 136/21 2021-05-11
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 43/21 2021-05-11
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 416/20 2021-05-11
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 743/18 2021-05-11
12:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 69/21 2021-05-11
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 106/21 2021-05-11
10:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1036/18 2021-05-11
14:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 75/21 2021-05-11
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 116/20 2021-05-11
13:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 123/21 2021-05-11
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 881/19 2021-05-11
14:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 487/20 2021-05-11
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1145/20 2021-05-11
14:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 62/21 2021-05-11
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1622/19 2021-05-11
10:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 27/21 2021-05-11
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 792/20 2021-05-11
12:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 50/21 2021-05-11
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1087/20 2021-05-11
13:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 142/20 2021-05-11
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Cps 64/20 2021-05-11
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 9/21 2021-05-11
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1071/20 2021-05-11
12:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1804/20 2021-05-11
11:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 721/20 2021-05-11
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 40/21 2021-05-11
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1246/20 2021-05-11
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 528/20 2021-05-11
10:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 472/20 2021-05-12
10:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 318/20 2021-05-12
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 507/19 2021-05-12
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 305/20 2021-05-12
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 203/21 2021-05-12
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 202/21 2021-05-12
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 440/19 2021-05-12
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 106/20 2021-05-12
08:40
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 875/20 2021-05-12
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 515/19 2021-05-12
14:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 634/20 2021-05-12
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 72/21 2021-05-12
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 141/20 2021-05-12
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1107/19 2021-05-12
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RCo 13/20 2021-05-12
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 791/20 2021-05-12
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 723/20 2021-05-12
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1618/17 2021-05-12
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 252/18 2021-05-12
15:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 893/20 2021-05-12
14:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 67/21 2021-05-12
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 516/20 2021-05-12
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 493/19 2021-05-12
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 20/21 2021-05-12
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 2697/19 2021-05-12
10:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 472/20 2021-05-12
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 649/20 2021-05-12
08:55
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 1319/20 2021-05-12
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 22/21 2021-05-12
13:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 681/20 2021-05-12
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 80/21 2021-05-12
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 672/19 2021-05-12
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II Kop 3/21 2021-05-12
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 138/21 2021-05-12
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 643/19 2021-05-12
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 841/20 2021-05-12
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 886/19 2021-05-13
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 13/20 2021-05-13
14:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 193/19 2021-05-13
10:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 746/20 2021-05-13
11:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 49/21 2021-05-13
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 6/21 2021-05-13
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 26/21 2021-05-13
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 462/20 2021-05-13
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1091/20 2021-05-13
12:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 359/20 2021-05-13
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 149/20 2021-05-13
11:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 19/20 2021-05-13
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 726/20 2021-05-13
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 706/20 2021-05-13
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 326/20 2021-05-13
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 173/20 2021-05-13
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 540/20 2021-05-13
14:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 145/21 2021-05-13
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1503/20 2021-05-13
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 75/21 2021-05-13
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 825/20 2021-05-13
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 18/21 2021-05-13
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 19/21 2021-05-13
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 454/20 2021-05-13
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 100/18 2021-05-13
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1231/20 2021-05-13
09:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 146/21 2021-05-13
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 143/20 2021-05-13
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 769/20 2021-05-13
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Cps 12/21 2021-05-13
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 678/19 2021-05-13
13:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 131/20 2021-05-13
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 30/21 2021-05-13
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 48/20 2021-05-14
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 144/20 2021-05-14
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 120/20 2021-05-14
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 218/20 2021-05-14
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 271/19 2021-05-14
14:15
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 140/21 2021-05-14
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 747/19 2021-05-14
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 914/20 2021-05-14
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 65/21 2021-05-14
14:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 777/20 2021-05-14
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 428/19 2021-05-14
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 308/17 2021-05-14
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 242/20 2021-05-14
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 2/21 2021-05-14
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 1619/17 2021-05-14
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 772/19 2021-05-14
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 216/21 2021-05-14
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 330/20 2021-05-14
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 451/18 2021-05-14
11:00
- II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nkd 3/21 2021-05-14
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 217/21 2021-05-14
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nmo 40/21 2021-05-16
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 173/19 2021-05-17
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 356/20 2021-05-17
14:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 397/21 2021-05-17
11:50
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1282/19 2021-05-17
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 605/20 2021-05-17
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 917/20 2021-05-17
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 19/21 2021-05-17
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 36/21 2021-05-17
12:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 151/21 2021-05-17
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 253/21 2021-05-17
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1206/20 2021-05-17
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 662/20 2021-05-17
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 80/21 2021-05-17
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 837/20 2021-05-17
14:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 87/20 2021-05-18
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 544/19 2021-05-18
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 106/21 2021-05-18
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 75/19 2021-05-18
14:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 57/19 2021-05-18
13:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 643/20 2021-05-18
12:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 6924/13 2021-05-18
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 986/18 2021-05-18
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 124/21 2021-05-18
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 83/21 2021-05-18
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 144/21 2021-05-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 723/18 2021-05-18
11:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 41/21 2021-05-18
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 38/21 2021-05-18
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 509/20 2021-05-18
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 639/20 2021-05-18
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 345/20 2021-05-18
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 144/20 2021-05-19
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 543/19 2021-05-19
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1656/19 2021-05-19
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 504/19 2021-05-19
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 25/20 2021-05-19
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 128/20 2021-05-19
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 66/19 2021-05-19
14:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 115/21 2021-05-19
13:20
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 723/20 2021-05-19
11:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 68/21 2021-05-19
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 45/21 2021-05-19
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 455/19 2021-05-19
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 34/21 2021-05-19
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 300/17 2021-05-19
10:10
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 485/20 2021-05-19
11:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 381/20 2021-05-19
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 19/21 2021-05-19
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1491/19 2021-05-19
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 691/20 2021-05-19
10:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 103/21 2021-05-19
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 667/20 2021-05-19
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 410/19 2021-05-20
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1166/20 2021-05-20
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 425/19 2021-05-20
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 233/19 2021-05-20
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 645/20 2021-05-20
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 167/21 2021-05-20
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 568/19 2021-05-20
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 579/20 2021-05-20
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 329/20 2021-05-20
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 16/20 2021-05-20
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 277/20 2021-05-20
14:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 151/21 2021-05-20
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 122/21 2021-05-20
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 140/21 2021-05-20
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 15/21 2021-05-20
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 409/20 2021-05-20
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 13/21 2021-05-20
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 106/21 2021-05-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1861/20 2021-05-20
13:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 25/21 2021-05-20
10:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 541/20 2021-05-20
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 244/21 2021-05-20
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 517/20 2021-05-20
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 511/20 2021-05-20
13:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 5/21 2021-05-20
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 184/20 2021-05-20
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 108/20 2021-05-20
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 23/20 2021-05-21
09:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 522/19 2021-05-21
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 84/21 2021-05-21
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1580/19 2021-05-21
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 526/20 2021-05-21
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1350/19 2021-05-21
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 478/18 2021-05-21
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nmo 42/21 2021-05-21
00:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 189/21 2021-05-21
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 894/19 2021-05-21
13:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 166/21 2021-05-21
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 209/21 2021-05-21
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 572/20 2021-05-21
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 584/20 2021-05-21
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 147/20 2021-05-21
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 326/20 2021-05-21
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1668/19 2021-05-21
11:00
I II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 22/21 2021-05-21
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 376/20 2021-05-21
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 149/18 2021-05-21
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 344/20 2021-05-21
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 14/20 2021-05-21
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 41/21 2021-05-21
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1292/19 2021-05-21
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 750/20 2021-05-21
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 25/21 2021-05-21
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 854/19 2021-05-21
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 58/21 2021-05-21
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
do góry