Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

595
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
III RC 415/22 2023-02-14
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 569/21 2023-02-14
11:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 759/20 2023-02-14
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 378/22 2023-02-07
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1668/22 2023-02-13
13:30
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 698/22 2023-01-30
11:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 978/21 2023-02-21
12:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 626/22 2023-02-07
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 664/20 2023-02-14
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 248/22 2023-02-06
10:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1071/22 2023-02-20
09:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 930/22 2023-02-10
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 548/22 2023-02-17
14:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 572/18 2023-02-02
12:10
- II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 692/22 2023-02-13
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1201/22 2023-02-08
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 631/22 2023-02-01
11:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 610/22 2023-02-08
12:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1102/22 2023-01-31
09:50
- II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II K 73/22 2023-02-02
11:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 214/22 2023-02-17
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 763/21 2023-02-24
09:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 325/22 2023-02-13
12:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1521/21 2023-02-16
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1589/22 2023-02-22
13:30
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 127/22 2023-02-22
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1386/22 2023-02-08
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 330/22 2023-02-09
09:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1257/21 2023-02-07
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1233/22 2023-02-23
12:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II K 365/22 2023-02-23
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Co 625/21 2023-02-09
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nmo 197/22 2023-02-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1452/22 2023-02-21
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 492/20 2023-02-02
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 298/22 2023-01-30
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 356/22 2023-02-21
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 15/23 2023-01-31
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1370/22 2023-02-02
09:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
III Nsm 757/21 2023-02-09
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1064/22 2023-01-31
13:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1078/22 2023-02-15
14:30
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 400/22 2023-02-22
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 1689/21 2023-02-22
13:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Cps 18/22 2023-02-23
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 369/22 2023-01-31
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 358/22 2023-01-31
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 19/23 2023-02-24
10:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nkd 15/23 2023-01-31
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 728/21 2023-02-21
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 1927/22 2023-02-08
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 110/22 2023-02-21
09:00
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1121/22 2023-02-23
09:30
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
III Nsm 734/22 2023-02-13
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 412/22 2023-02-21
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 171/22 2023-02-08
08:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 232/22 2023-02-14
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1357/20 2023-01-31
12:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 361/21 2023-02-14
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 745/22 2023-02-08
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 807/22 2023-01-31
13:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 330/22 2023-02-16
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 783/22 2023-02-23
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 41/21 2023-02-14
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 690/21 2023-02-22
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 820/22 2023-01-31
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 474/22 2023-01-31
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 257/22 2023-01-31
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 405/19 2023-02-03
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1534/22 2023-01-31
13:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1374/22 2023-02-01
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 156/22 2023-02-20
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1567/22 2023-02-10
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1435/22 2023-02-15
10:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1006/22 2023-01-31
12:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II W 1896/22 2023-02-01
10:30
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 804/22 2023-02-10
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 925/22 2023-02-22
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 649/20 2023-02-13
10:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 406/22 2023-02-14
15:05
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 729/22 2023-02-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 387/22 2023-02-07
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 99/19 2023-01-30
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 114/22 2023-02-23
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 36/23 2023-02-10
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 729/20 2023-02-03
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 71/22 2023-02-07
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 714/22 2023-02-07
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1404/20 2023-02-10
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 506/22 2023-02-20
11:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1382/22 2023-02-17
10:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1571/22 2023-02-02
13:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 291/22 2023-02-15
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 733/18 2023-02-22
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 821/22 2023-01-31
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 792/22 2023-02-17
13:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 886/22 2023-02-06
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 723/22 2023-02-08
13:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1121/21 2023-02-07
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 212/22 2023-02-01
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 719/22 2023-02-22
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1402/22 2023-02-01
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RNs 449/22 2023-02-21
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 231/22 2023-02-03
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 1993/22 2023-02-16
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 53/22 2023-02-07
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1357/21 2023-01-31
09:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 114/21 2023-02-21
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1448/22 2023-02-16
09:30
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
I C 265/22 2023-02-03
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 766/22 2023-02-24
09:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nsm 746/22 2023-01-31
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 447/22 2023-02-21
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 285/22 2023-02-13
11:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 264/22 2023-02-20
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 343/22 2023-02-06
09:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1613/22 2023-02-08
11:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II W 179/22 2023-02-23
12:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II W 1797/22 2023-02-22
11:30
III II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 6/21 2023-02-07
15:10
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 778/22 2023-02-07
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 56/23 2023-02-14
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 14/22 2023-01-31
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 516/21 2023-02-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 553/22 2023-02-21
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 747/21 2023-01-30
12:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Co 1566/22 2023-02-13
14:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 1939/22 2023-02-01
14:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 276/22 2023-02-20
13:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1224/22 2023-02-22
11:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 345/22 2023-02-15
13:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 200/19 2023-02-14
10:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 498/22 2023-02-02
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1172/22 2023-02-03
09:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 344/22 2023-02-02
12:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 755/21 2023-02-07
14:30
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 723/22 2023-02-06
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 781/22 2023-02-13
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 735/22 2023-02-22
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1588/21 2023-02-08
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1403/22 2023-02-08
09:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 193/22 2023-02-24
14:20
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1499/22 2023-02-07
14:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 436/21 2023-02-01
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1205/22 2023-02-22
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 268/22 2023-02-22
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1617/22 2023-01-30
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 760/22 2023-02-13
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 789/22 2023-02-15
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 724/20 2023-02-21
11:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 386/22 2023-02-07
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1158/21 2023-02-22
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 115/22 2023-02-21
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1380/20 2023-02-14
13:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 308/22 2023-02-13
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 605/22 2023-02-20
13:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nkd 280/22 2023-02-23
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1018/22 2023-02-01
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nkd 366/22 2023-02-16
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1400/22 2023-02-16
12:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 607/21 2023-02-03
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 949/21 2023-02-02
11:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 809/22 2023-02-08
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1501/22 2023-02-17
11:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 263/22 2023-02-13
12:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 787/22 2023-02-23
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1602/21 2023-02-17
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II Ko 15/23 2023-02-16
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 26/18 2023-02-08
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1582/22 2023-02-15
13:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nsm 454/22 2023-02-14
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 759/22 2023-02-08
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 327/22 2023-02-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 475/22 2023-02-01
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 357/22 2023-02-16
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 960/22 2023-02-22
14:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 99/22 2023-02-09
11:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1375/22 2023-02-07
13:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 345/22 2023-02-15
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 716/22 2023-02-06
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1354/22 2023-02-20
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 382/22 2023-01-30
11:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 739/22 2023-02-17
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 454/22 2023-02-06
10:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 433/19 2023-02-22
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 1869/22 2023-02-03
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 693/22 2023-02-06
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 527/22 2023-02-10
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 143/22 2023-02-01
10:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 14/23 2023-02-07
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 1816/22 2023-02-08
13:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1444/22 2023-02-22
10:00
III II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 267/21 2023-02-07
10:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 187/21 2023-02-21
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1894/22 2023-02-01
10:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1085/22 2023-02-15
09:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1512/22 2023-02-01
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1509/22 2023-02-21
13:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 183/22 2023-02-03
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1620/22 2023-02-13
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 690/22 2023-02-08
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 104/22 2023-02-08
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 547/21 2023-02-15
14:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 352/22 2023-01-30
11:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 704/22 2023-02-22
14:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1117/22 2023-02-07
12:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 666/22 2023-02-17
12:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nkd 348/22 2023-01-31
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 465/22 2023-02-08
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1655/21 2023-02-03
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 9/21 2023-02-10
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1663/22 2023-02-14
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 895/22 2023-02-07
10:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 652/22 2023-01-30
08:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 243/22 2023-02-20
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 161/22 2023-02-23
10:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 331/21 2023-02-22
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 567/21 2023-02-14
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 733/22 2023-02-06
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1332/22 2023-02-21
13:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 160/22 2023-02-09
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 759/22 2023-02-10
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 291/22 2023-02-08
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 283/22 2023-01-30
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1077/20 2023-02-21
11:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 715/22 2023-02-06
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 721/22 2023-02-15
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 530/19 2023-02-08
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1316/22 2023-02-10
13:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 896/20 2023-02-16
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 575/22 2023-02-16
13:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 644/22 2023-02-07
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 749/22 2023-02-20
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 145/21 2023-02-16
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 698/22 2023-02-10
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 325/22 2023-02-13
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 518/22 2023-02-22
13:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 656/22 2023-02-07
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 742/22 2023-02-01
11:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 264/22 2023-02-15
14:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1579/22 2023-02-02
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1384/22 2023-02-21
12:30
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
I C 884/20 2023-02-07
15:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Co 1968/22 2023-02-24
10:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 411/22 2023-02-22
09:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 429/22 2023-01-30
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 652/22 2023-02-10
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1294/20 2023-02-23
11:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 660/21 2023-02-22
10:15
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 358/22 2023-02-01
14:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 805/22 2023-02-22
11:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 612/20 2023-02-17
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 112/22 2023-02-16
11:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1559/22 2023-02-24
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 958/22 2023-02-13
09:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 603/22 2023-02-07
15:05
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 507/22 2023-02-17
10:45
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 432/21 2023-02-08
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RNs 27/23 2023-02-15
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 497/21 2023-01-30
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 669/22 2023-02-02
08:50
- II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II K 378/22 2023-02-13
13:50
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 509/20 2023-02-07
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 439/22 2023-02-07
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1034/22 2023-02-22
10:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Co 1425/22 2023-02-03
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1616/22 2023-02-03
12:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nsm 85/22 2023-02-10
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 496/22 2023-02-07
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 595/22 2023-02-13
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 601/22 2023-02-08
12:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 87/22 2023-02-17
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 153/22 2023-02-20
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1083/22 2023-02-02
13:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 692/21 2023-02-08
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 239/22 2023-02-06
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 1721/22 2023-02-02
09:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1364/20 2023-02-02
14:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1013/22 2023-02-01
09:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 755/22 2023-02-20
13:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1089/22 2023-02-07
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 300/22 2023-02-14
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 484/22 2023-02-22
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 707/22 2023-02-22
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 437/21 2023-02-15
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nkd 352/22 2023-02-14
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 391/22 2023-02-23
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 318/22 2023-02-13
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 18/23 2023-02-13
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 363/22 2023-02-14
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 919/22 2023-02-22
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 1872/22 2023-02-22
12:30
III II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 277/21 2023-02-06
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1313/22 2023-01-30
14:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Co 1768/22 2023-02-06
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1689/22 2023-02-10
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1074/21 2023-02-17
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 209/22 2023-02-23
12:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nmo 216/22 2023-02-15
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 437/22 2023-02-07
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 852/22 2023-01-30
09:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
III RNs 333/22 2023-02-08
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 381/22 2023-02-21
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 689/22 2023-02-01
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 387/22 2023-02-09
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 751/21 2023-02-08
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 760/22 2023-02-08
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 309/22 2023-01-30
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1367/22 2023-02-22
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1339/21 2023-02-16
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 502/19 2023-02-07
12:40
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 400/22 2023-02-02
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1093/20 2023-02-14
09:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1733/21 2023-02-02
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1093/22 2023-02-07
11:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 37/23 2023-02-10
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 206/21 2023-02-10
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 43/22 2023-02-10
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 169/22 2023-02-06
11:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1416/22 2023-02-16
13:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 419/22 2023-02-14
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 808/21 2023-02-21
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 618/22 2023-02-06
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 207/22 2023-02-20
12:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 761/22 2023-02-08
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 236/22 2023-02-01
13:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RNs 25/23 2023-01-31
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 437/22 2023-02-23
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 1110/22 2023-02-14
11:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1151/22 2023-02-02
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 728/20 2023-02-13
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 555/22 2023-02-02
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 213/22 2023-02-21
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1442/21 2023-02-02
11:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
III Cps 67/22 2023-02-07
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1590/22 2023-02-23
10:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 675/22 2023-02-02
12:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 850/20 2023-02-01
10:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 379/22 2023-02-15
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 628/22 2023-02-22
10:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 285/22 2023-02-20
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 1949/22 2023-02-22
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 777/22 2023-02-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 336/22 2023-02-16
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 400/22 2023-02-01
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 381/21 2023-02-15
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 845/22 2023-02-16
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 974/22 2023-02-13
11:40
I II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 656/22 2023-02-06
14:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1559/22 2023-02-13
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 358/22 2023-02-20
10:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 157/22 2023-02-08
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 355/22 2023-02-08
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 609/22 2023-02-22
12:30
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1618/22 2023-02-16
14:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1397/21 2023-02-09
13:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 974/19 2023-02-16
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 756/22 2023-02-24
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1598/22 2023-02-16
10:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 780/22 2023-02-10
10:10
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 377/22 2023-02-07
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 816/22 2023-02-09
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II W 327/22 2023-02-24
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 552/22 2023-02-09
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 162/21 2023-02-01
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 270/20 2023-02-14
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1133/22 2023-02-08
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 344/22 2023-02-13
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nmo 213/22 2023-02-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1107/22 2023-02-14
13:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 370/22 2023-02-10
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1372/21 2023-02-02
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 616/22 2023-02-06
14:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 656/21 2023-02-15
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 281/22 2023-02-09
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 736/22 2023-02-02
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1176/22 2023-02-16
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 13/20 2023-02-09
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 282/22 2023-01-30
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 299/21 2023-02-21
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 190/22 2023-02-17
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 645/21 2023-02-20
09:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1658/22 2023-02-03
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1302/22 2023-02-10
11:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III RC 181/22 2023-02-15
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 5/22 2023-02-03
12:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 668/22 2023-02-07
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 462/22 2023-02-21
14:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1391/22 2023-02-08
11:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nsm 797/21 2023-02-20
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 639/22 2023-02-03
13:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1353/22 2023-02-07
12:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1314/22 2023-02-14
09:30
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II K 224/22 2023-02-24
09:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 635/22 2023-01-30
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 593/21 2023-02-02
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 837/22 2023-01-31
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1635/22 2023-02-20
10:30
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 487/20 2023-02-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 217/22 2023-02-01
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 172/22 2023-02-08
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1506/22 2023-02-23
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II W 1628/22 2023-01-31
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1322/21 2023-02-02
10:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 778/19 2023-02-06
13:40
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 598/22 2023-02-24
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 89/21 2023-02-16
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 730/22 2023-02-24
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 771/21 2023-02-07
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 248/22 2023-02-17
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 376/22 2023-02-10
23:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1135/21 2023-02-09
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 388/22 2023-02-22
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 687/22 2023-02-13
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 17/23 2023-01-31
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 64/22 2023-01-30
12:30
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nkd 251/22 2023-01-30
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 162/20 2023-02-14
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 472/21 2023-02-13
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 401/20 2023-02-01
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 321/22 2023-02-21
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 160/22 2023-02-02
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1047/22 2023-02-06
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 568/22 2023-02-22
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 899/22 2023-02-16
13:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 779/22 2023-02-14
13:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Co 1657/22 2023-02-15
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 386/21 2023-02-23
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 343/21 2023-01-31
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 10/23 2023-02-22
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 574/22 2023-02-22
10:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 941/22 2023-02-13
12:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 633/22 2023-02-22
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 996/22 2023-02-06
13:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 42/22 2023-02-15
12:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 517/22 2023-02-03
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 261/22 2023-02-01
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 640/22 2023-02-21
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1674/22 2023-02-14
11:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 342/22 2023-02-07
12:50
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 11/23 2023-02-22
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1591/22 2023-02-06
12:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 565/22 2023-02-15
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 651/20 2023-02-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 721/22 2023-02-17
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 503/22 2023-02-21
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1544/22 2023-02-09
10:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 618/22 2023-02-20
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 204/19 2023-02-15
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 252/22 2023-02-01
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1076/21 2023-02-01
13:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 261/22 2023-02-10
14:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 915/22 2023-02-01
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 489/22 2023-02-22
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1556/21 2023-02-06
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1421/22 2023-02-09
12:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 120/21 2023-02-14
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 243/22 2023-02-06
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 26/22 2023-02-13
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 840/21 2023-02-24
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1408/21 2023-01-31
09:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II W 1755/22 2023-02-01
09:00
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1409/22 2023-02-08
13:30
IV II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1494/22 2023-02-20
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 971/22 2023-02-20
14:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1785/22 2023-02-23
11:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 304/22 2023-01-30
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1550/21 2023-02-15
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 317/22 2023-02-06
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 6/23 2023-02-09
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 167/22 2023-01-30
14:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 54/22 2023-02-15
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 876/22 2023-02-14
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 275/22 2023-01-30
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 657/21 2023-02-23
13:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 24/23 2023-02-13
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 431/22 2023-02-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 311/22 2023-02-09
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 375/17 2023-02-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 5/23 2023-02-23
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 845/22 2023-02-02
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 341/22 2023-02-02
10:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 284/22 2023-02-20
14:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 842/19 2023-02-07
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 651/22 2023-02-17
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nsm 758/22 2023-02-08
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1105/22 2023-02-03
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 948/21 2023-02-15
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 329/22 2023-02-08
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1398/22 2023-02-03
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1290/22 2023-02-10
10:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1542/21 2023-02-15
09:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 1448/22 2023-02-16
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 629/22 2023-02-06
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 784/22 2023-02-07
12:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 242/21 2023-02-16
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1399/19 2023-01-30
08:45
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RNs 479/22 2023-02-01
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1291/21 2023-02-13
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 691/22 2023-02-08
10:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1232/22 2023-02-14
10:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1004/22 2023-01-31
14:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 607/22 2023-02-08
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 1799/22 2023-02-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1560/19 2023-02-14
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 803/22 2023-02-22
09:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 873/22 2023-02-14
09:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
I C 616/21 2023-02-01
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 530/20 2023-02-09
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 802/22 2023-01-31
10:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 662/22 2023-02-23
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 22/23 2023-02-20
10:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 223/22 2023-02-02
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 493/19 2023-02-24
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 778/22 2023-01-31
13:50
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 328/22 2023-02-08
13:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1190/22 2023-02-13
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 147/20 2023-02-13
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 540/20 2023-02-09
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 970/21 2023-02-21
11:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 319/22 2023-02-08
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 737/22 2023-02-22
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 178/22 2023-01-30
10:40
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 561/22 2023-02-14
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 279/22 2023-02-08
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 583/22 2023-02-14
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1561/22 2023-02-03
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 665/22 2023-02-20
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 215/22 2023-01-31
13:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1320/22 2023-02-21
14:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 639/20 2023-02-08
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nkd 294/22 2023-01-30
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 649/21 2023-02-01
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 676/21 2023-02-01
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 472/22 2023-02-03
11:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1271/22 2023-02-16
09:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
II K 1226/22 2023-02-01
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 493/22 2023-02-15
12:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 910/22 2023-02-01
13:30
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 875/22 2023-02-08
09:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1548/22 2023-02-09
12:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 304/22 2023-02-15
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 845/21 2023-02-03
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 350/22 2023-02-02
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1149/22 2023-02-14
13:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
I Ns 3/23 2023-02-22
12:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 626/18 2023-02-03
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 150/22 2023-02-15
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 10/22 2023-02-09
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 750/20 2023-01-31
15:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 375/22 2023-02-08
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1305/22 2023-02-02
11:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1078/20 2023-01-31
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 212/21 2023-02-24
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1321/22 2023-02-15
10:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 900/22 2023-02-01
12:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 324/20 2023-02-01
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 536/21 2023-01-30
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 783/22 2023-02-08
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 782/20 2023-02-07
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 464/20 2023-02-07
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 198/22 2023-02-22
13:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 1967/22 2023-02-24
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 714/21 2023-02-01
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 348/21 2023-02-21
10:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 730/20 2023-02-01
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 450/22 2023-02-16
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 658/22 2023-02-16
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1038/22 2023-02-03
10:00
XII II Wydział Karny Dorota Norwa
III RC 364/22 2023-02-15
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 428/22 2023-02-24
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 315/22 2023-02-10
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1491/19 2023-02-08
08:50
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 648/22 2023-02-13
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 663/22 2023-02-16
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1683/22 2023-02-21
09:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1997/22 2023-02-21
14:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 552/22 2023-02-22
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 80/22 2023-02-09
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 591/22 2023-01-30
13:00
I II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 375/22 2023-02-15
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 287/22 2023-02-14
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1428/22 2023-02-01
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 859/22 2023-02-16
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 1436/22 2023-02-14
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 976/21 2023-01-31
09:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1436/22 2023-02-06
08:45
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 769/19 2023-02-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 146/22 2023-02-24
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 584/22 2023-02-08
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1014/22 2023-01-30
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 730/22 2023-02-06
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 13/23 2023-01-30
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1578/22 2023-02-17
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 763/22 2023-02-21
10:00
XII II Wydział Karny Joanna Paszkiewicz
do góry