Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

442
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
III Nkd 89/21 2021-09-01
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 835/21 2021-09-02
13:15
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RNs 233/21 2021-08-10
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1148/20 2021-08-20
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 360/21 2021-08-19
13:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 58/21 2021-08-24
12:15
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 730/20 2021-08-18
08:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 303/21 2021-08-25
14:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 379/21 2021-08-18
12:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 823/21 2021-08-31
12:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 47/20 2021-08-27
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 138/20 2021-08-20
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 151/21 2021-08-30
10:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 178/20 2021-08-18
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 34/21 2021-08-16
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 116/21 2021-08-12
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 354/21 2021-08-16
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 544/19 2021-08-24
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 301/21 2021-08-26
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1179/20 2021-08-30
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 409/20 2021-09-01
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 736/21 2021-08-24
11:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 385/21 2021-08-26
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 269/21 2021-08-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1218/20 2021-08-23
12:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 385/21 2021-09-03
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1196/20 2021-08-19
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 387/20 2021-08-10
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 118/21 2021-08-20
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 387/21 2021-08-23
09:00
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 368/20 2021-08-10
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 106/21 2021-08-17
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 113/21 2021-09-01
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 539/20 2021-08-18
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1100/20 2021-09-01
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 1975/20 2021-08-17
12:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 646/18 2021-08-27
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 514/21 2021-08-06
12:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 222/21 2021-08-13
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 709/21 2021-08-17
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 47/21 2021-08-05
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 162/21 2021-08-30
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 273/21 2021-08-18
10:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 157/21 2021-08-10
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 218/20 2021-09-03
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 105/21 2021-08-05
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1265/20 2021-08-26
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1666/19 2021-08-05
10:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 474/20 2021-09-01
10:30
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 783/20 2021-08-18
11:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 546/20 2021-09-03
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1095/20 2021-08-16
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Cps 32/21 2021-08-11
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 940/21 2021-09-02
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 924/20 2021-08-16
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 717/20 2021-09-02
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 369/21 2021-08-24
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 306/21 2021-08-26
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 231/20 2021-08-17
13:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 814/21 2021-08-26
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 153/21 2021-08-25
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 898/20 2021-08-12
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 764/19 2021-08-30
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 825/20 2021-08-10
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 1853/20 2021-09-01
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 75/19 2021-08-20
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1473/20 2021-09-02
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 327/21 2021-08-18
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 153/20 2021-08-31
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 428/21 2021-08-25
11:30
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 296/21 2021-09-03
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 18/21 2021-08-24
12:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 217/20 2021-08-05
12:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 121/21 2021-08-13
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 26/20 2021-08-18
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 397/21 2021-08-25
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 197/21 2021-08-09
13:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 653/20 2021-08-25
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 270/20 2021-08-19
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 583/20 2021-08-11
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 183/20 2021-08-05
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 21/21 2021-08-26
12:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 694/20 2021-08-10
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 238/20 2021-08-24
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 674/21 2021-08-26
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 226/21 2021-08-05
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 420/19 2021-08-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 229/21 2021-08-17
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 356/21 2021-08-09
11:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 140/21 2021-08-13
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 333/21 2021-08-24
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 354/20 2021-08-24
13:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 91/21 2021-09-03
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 681/21 2021-08-19
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 318/21 2021-08-26
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1351/19 2021-08-20
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1053/20 2021-08-20
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 584/20 2021-09-01
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 72/21 2021-08-27
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 459/21 2021-08-30
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 6/21 2021-08-24
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 268/21 2021-08-10
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 742/20 2021-08-06
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 726/20 2021-08-31
10:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 448/21 2021-08-05
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 836/21 2021-09-02
14:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 85/21 2021-08-06
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 213/21 2021-08-13
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 706/20 2021-08-30
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 534/18 2021-08-27
09:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 154/21 2021-08-18
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 95/21 2021-08-11
09:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 634/20 2021-08-23
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 418/20 2021-08-25
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 813/20 2021-08-27
08:50
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1981/20 2021-08-17
14:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 873/21 2021-08-26
13:25
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 61/21 2021-08-20
11:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 393/21 2021-08-09
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 326/21 2021-09-03
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 214/21 2021-08-06
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 266/20 2021-08-26
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 332/21 2021-09-02
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 327/21 2021-09-03
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 765/20 2021-09-02
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 872/21 2021-08-19
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 215/21 2021-08-13
11:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 204/21 2021-08-11
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 665/21 2021-08-20
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 98/21 2021-09-01
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1030/20 2021-08-19
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 863/20 2021-08-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 276/21 2021-08-17
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 345/20 2021-08-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 72/19 2021-08-17
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 684/19 2021-08-16
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 914/20 2021-08-17
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 336/20 2021-08-24
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II Ko 64/21 2021-08-05
14:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 474/21 2021-09-02
13:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 107/21 2021-08-12
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 390/20 2021-08-10
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 1514/20 2021-08-26
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 712/20 2021-08-26
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 944/21 2021-09-02
10:45
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 402/20 2021-08-19
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 464/20 2021-08-12
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 216/20 2021-08-10
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 106/21 2021-09-02
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 981/20 2021-08-11
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 291/21 2021-08-23
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1023/20 2021-08-17
14:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 154/20 2021-08-05
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 825/21 2021-08-31
14:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RNs 133/21 2021-08-27
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1065/20 2021-09-01
08:20
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 323/20 2021-08-26
11:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 638/19 2021-08-10
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 806/20 2021-08-06
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 687/20 2021-08-18
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 494/21 2021-08-23
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 471/20 2021-09-02
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 205/21 2021-08-27
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 647/21 2021-08-05
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1107/19 2021-09-01
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nsm 177/21 2021-08-25
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 894/20 2021-08-24
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 254/18 2021-08-25
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 404/21 2021-08-23
11:30
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 55/21 2021-08-31
11:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 193/21 2021-08-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 813/21 2021-08-24
13:15
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1263/20 2021-08-24
13:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 230/21 2021-08-05
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1255/19 2021-08-31
13:45
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 7/20 2021-08-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 584/20 2021-08-19
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 42/21 2021-08-19
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 375/21 2021-08-30
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 275/21 2021-08-25
13:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1240/20 2021-08-24
12:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 890/20 2021-08-31
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 493/21 2021-08-06
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 428/19 2021-08-17
10:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
II K 105/21 2021-08-20
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 883/20 2021-08-24
13:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Co 282/21 2021-08-25
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 283/21 2021-08-05
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 75/21 2021-08-30
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 439/21 2021-08-23
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 455/19 2021-08-30
11:50
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 752/20 2021-08-26
10:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 795/20 2021-08-12
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 856/19 2021-08-25
11:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 246/21 2021-08-06
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 99/21 2021-08-10
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 197/21 2021-08-19
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 239/21 2021-08-25
10:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 300/21 2021-08-18
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 265/21 2021-08-27
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nmo 85/21 2021-08-31
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 101/21 2021-09-02
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 252/21 2021-08-30
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 757/20 2021-08-30
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 666/20 2021-08-30
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 821/21 2021-08-31
10:45
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 395/21 2021-08-09
12:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 350/21 2021-08-20
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 362/21 2021-09-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 373/21 2021-08-24
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 624/20 2021-08-25
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 328/19 2021-08-11
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 96/21 2021-09-01
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 320/21 2021-08-05
10:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 455/21 2021-08-05
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 20/21 2021-08-31
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I C 122/21 2021-08-05
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 961/19 2021-08-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 936/20 2021-09-03
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 204/21 2021-08-10
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 818/21 2021-08-26
13:15
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II W 1813/20 2021-08-12
11:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 797/20 2021-09-02
12:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 719/20 2021-08-11
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 190/21 2021-08-18
10:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 629/21 2021-08-13
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 77/21 2021-08-05
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 713/20 2021-08-20
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 285/21 2021-08-31
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 259/21 2021-08-20
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 825/20 2021-08-05
11:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1145/20 2021-08-05
11:20
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 499/20 2021-08-18
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 75/21 2021-08-05
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 5/21 2021-08-20
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 444/20 2021-08-12
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 131/20 2021-08-31
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 366/21 2021-08-05
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II Kop 22/21 2021-08-11
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 178/21 2021-08-17
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 50/21 2021-08-05
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 320/21 2021-08-26
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 720/20 2021-08-26
11:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 696/20 2021-09-03
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1176/20 2021-08-20
11:10
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 281/18 2021-08-25
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 15/21 2021-08-24
11:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 311/21 2021-08-09
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 138/19 2021-08-18
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 56/21 2021-08-05
12:35
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 281/21 2021-09-03
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1292/20 2021-08-11
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 176/20 2021-08-17
09:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 138/21 2021-08-13
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 649/21 2021-08-06
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 49/21 2021-08-09
13:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 607/20 2021-08-11
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 355/21 2021-09-02
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 785/20 2021-08-27
10:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 204/21 2021-08-13
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 222/20 2021-08-10
13:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 279/21 2021-08-31
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 151/21 2021-08-30
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 386/21 2021-08-11
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 276/21 2021-08-18
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1393/19 2021-08-24
09:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
I C 346/18 2021-09-02
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1/21 2021-08-12
09:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 323/21 2021-08-18
10:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 473/20 2021-08-11
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 806/21 2021-08-24
11:45
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 28/21 2021-08-11
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 99/21 2021-09-01
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 412/21 2021-08-16
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 750/19 2021-08-31
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 272/20 2021-08-31
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 376/21 2021-08-25
09:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 1861/20 2021-08-19
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1220/20 2021-08-10
14:10
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 412/21 2021-08-25
10:30
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 758/20 2021-08-26
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 724/21 2021-08-05
09:20
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 82/20 2021-08-10
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 288/20 2021-08-25
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 358/20 2021-08-12
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 915/19 2021-08-18
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 893/20 2021-08-18
12:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 280/21 2021-08-30
08:45
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 304/20 2021-08-10
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 203/21 2021-08-11
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 354/21 2021-08-06
13:40
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 185/21 2021-08-11
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 1866/20 2021-08-30
13:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
IV P 71/21 2021-08-17
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 330/21 2021-08-25
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 58/21 2021-08-27
11:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 141/20 2021-08-10
09:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 51/21 2021-08-05
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 257/21 2021-08-30
14:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 30/21 2021-08-26
13:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 163/21 2021-08-17
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 700/21 2021-08-11
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 619/20 2021-08-05
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1018/20 2021-08-12
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 274/21 2021-08-12
11:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 670/19 2021-09-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 351/21 2021-09-02
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 164/21 2021-08-24
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 391/21 2021-08-23
10:00
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 184/20 2021-08-18
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1274/20 2021-08-31
11:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 141/21 2021-08-11
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Cps 20/21 2021-08-26
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 31/21 2021-08-09
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 279/20 2021-08-12
13:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 310/21 2021-08-30
14:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 132/21 2021-08-05
09:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 767/20 2021-08-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 43/21 2021-08-09
10:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 126/19 2021-08-25
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 38/21 2021-08-09
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Co 266/21 2021-08-12
14:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 667/21 2021-08-23
11:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
IV P 31/21 2021-08-19
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 47/21 2021-08-17
12:55
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Co 253/21 2021-08-30
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 40/21 2021-09-02
11:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 401/21 2021-09-03
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 278/21 2021-08-26
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 109/21 2021-08-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 46/21 2021-08-09
12:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 212/21 2021-08-10
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 28/21 2021-08-25
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1393/20 2021-08-17
13:30
I II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 184/21 2021-08-27
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 246/21 2021-08-10
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 218/21 2021-08-12
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 422/20 2021-08-30
13:40
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 693/20 2021-08-12
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 104/21 2021-08-05
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 268/21 2021-08-30
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 736/20 2021-08-31
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 88/21 2021-08-25
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 612/21 2021-08-13
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 352/20 2021-08-24
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 14/21 2021-08-12
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 52/21 2021-08-17
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 22/21 2021-08-25
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 517/21 2021-09-01
14:50
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 451/20 2021-08-09
14:50
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 47/21 2021-09-03
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1560/19 2021-08-13
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 816/21 2021-08-26
12:15
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
IV P 55/21 2021-08-05
11:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 60/21 2021-09-03
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 731/20 2021-08-09
13:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 369/20 2021-08-06
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 321/19 2021-08-25
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 346/21 2021-08-11
11:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 832/21 2021-09-02
12:15
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 678/19 2021-08-12
12:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 1985/20 2021-08-17
11:30
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 7/21 2021-08-17
10:55
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 550/18 2021-08-24
10:30
- II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 191/21 2021-08-30
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 26/21 2021-08-06
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 115/21 2021-08-19
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1640/19 2021-08-27
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 394/21 2021-08-19
10:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 17/15 2021-08-18
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 757/17 2021-08-27
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1123/20 2021-09-01
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1167/20 2021-08-30
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 65/21 2021-08-09
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 880/20 2021-08-16
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1648/19 2021-08-31
12:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 388/21 2021-08-18
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
IV Po 9/21 2021-08-05
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 130/21 2021-09-03
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 573/20 2021-08-05
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 688/20 2021-08-25
12:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 867/20 2021-08-25
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 304/21 2021-08-18
11:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 80/21 2021-08-09
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 52/21 2021-08-12
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 135/21 2021-08-05
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 196/21 2021-08-05
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 821/20 2021-08-31
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 5/21 2021-08-24
11:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 1031/18 2021-08-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 39/21 2021-08-09
13:55
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 732/20 2021-08-26
12:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 212/21 2021-09-02
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 330/21 2021-08-27
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Cps 21/21 2021-08-20
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 412/20 2021-08-20
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 364/21 2021-08-11
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 539/21 2021-08-11
13:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 338/21 2021-08-06
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 162/21 2021-08-27
11:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 643/19 2021-08-06
13:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 414/21 2021-08-12
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 493/19 2021-08-09
11:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 353/21 2021-08-24
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 196/21 2021-08-19
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 51/21 2021-08-27
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 487/20 2021-08-20
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nmo 108/21 2021-09-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 16/21 2021-09-03
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 718/20 2021-08-05
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nmo 64/21 2021-09-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 513/20 2021-08-17
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Cps 26/21 2021-08-18
15:20
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 601/19 2021-08-26
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 41/21 2021-08-17
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 888/20 2021-08-05
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 792/19 2021-08-11
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 60/20 2021-08-18
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 717/18 2021-08-11
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 592/20 2021-08-25
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 100/21 2021-08-20
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 92/19 2021-08-25
13:15
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1239/20 2021-08-26
09:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 48/20 2021-08-27
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 314/20 2021-09-02
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 144/20 2021-08-17
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 424/19 2021-09-03
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 740/19 2021-09-01
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 511/20 2021-08-25
11:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 573/19 2021-08-25
09:00
V II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 410/19 2021-08-19
13:15
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 106/19 2021-08-27
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 556/19 2021-08-18
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1273/19 2021-08-24
14:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
II K 779/19 2021-08-23
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 507/19 2021-09-01
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1063/20 2021-08-10
11:40
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 193/19 2021-08-12
10:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 774/19 2021-08-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 842/19 2021-08-31
13:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 504/19 2021-09-01
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 733/18 2021-09-03
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
do góry