Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

535
Sygnatura Data Sala Wydział Skład orzekający Status
I Ns 103/24 2024-06-25
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 41/24 2024-06-25
12:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nsm 20/24 2024-06-13
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 337/21 2024-06-28
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Co 292/24 2024-06-28
09:00
VIII I Wydział Cywilny Justyna Borkowska
II K 478/23 2024-06-13
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1298/22 2024-06-14
10:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 278/24 2024-06-26
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 652/23 2024-06-20
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 118/24 2024-06-26
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 639/22 2024-07-10
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 568/24 2024-06-13
14:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 200/24 2024-06-20
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 27/23 2024-06-27
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 205/24 2024-06-13
10:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 723/23 2024-06-24
10:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1585/23 2024-06-17
08:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 28/24 2024-07-03
14:55
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 103/23 2024-06-28
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 704/23 2024-06-17
08:50
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1009/23 2024-06-28
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 97/23 2024-06-18
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 334/24 2024-06-25
09:45
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 995/23 2024-06-12
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 42/24 2024-07-02
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 210/24 2024-06-28
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 526/23 2024-06-20
10:00
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 40/24 2024-06-20
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II Ko 202/24 2024-06-13
08:50
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 75/24 2024-07-04
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 385/23 2024-06-13
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1714/23 2024-06-25
10:20
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 688/23 2024-06-18
14:50
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 136/24 2024-07-05
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 267/24 2024-07-10
13:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 521/23 2024-06-13
10:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 123/24 2024-06-19
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 104/24 2024-06-20
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 567/23 2024-06-26
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 598/19 2024-06-14
09:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 25/24 2024-06-18
14:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 583/24 2024-07-05
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1531/23 2024-06-12
13:50
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 167/24 2024-06-13
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 572/24 2024-06-19
14:30
- II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1045/23 2024-06-24
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1121/23 2024-06-19
08:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 346/24 2024-06-18
13:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1345/23 2024-06-25
10:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 108/23 2024-06-14
11:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1494/23 2024-07-04
09:00
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
III RNs 109/24 2024-06-13
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 1565/23 2024-07-10
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 520/24 2024-06-19
13:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 13/23 2024-06-28
14:45
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 405/24 2024-07-09
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 178/20 2024-06-20
11:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 103/24 2024-06-19
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 233/24 2024-06-18
11:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 153/23 2024-06-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1741/23 2024-07-02
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 20/23 2024-06-27
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1077/23 2024-06-18
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 1669/23 2024-06-20
08:50
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 747/21 2024-06-17
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 1106/23 2024-06-13
12:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
IV P 99/24 2024-06-25
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 390/21 2024-06-13
09:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 433/23 2024-07-10
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 794/22 2024-07-10
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1058/23 2024-07-10
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 71/24 2024-07-05
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 482/24 2024-06-20
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 721/23 2024-07-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 30/24 2024-06-12
13:30
10 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 324/24 2024-06-28
08:30
VIII I Wydział Cywilny Justyna Borkowska
II K 1606/22 2024-07-09
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nkd 76/24 2024-06-21
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nmo 71/24 2024-07-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 300/24 2024-07-11
13:00
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 152/24 2024-06-26
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 376/21 2024-06-25
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 447/23 2024-07-10
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III RC 434/23 2024-07-10
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1532/23 2024-06-26
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 348/23 2024-06-12
14:45
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 250/24 2024-06-20
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 60/24 2024-06-24
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 43/24 2024-06-12
14:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 541/23 2024-06-19
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 6/24 2024-07-04
12:30
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
III RC 417/23 2024-06-13
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 337/24 2024-06-20
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 440/23 2024-06-20
14:30
VII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1096/23 2024-06-25
11:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 644/23 2024-07-08
13:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 347/22 2024-07-09
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 182/24 2024-06-26
13:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III RNs 185/24 2024-07-04
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 489/22 2024-06-17
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 111/24 2024-06-25
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 268/24 2024-06-13
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 168/24 2024-07-09
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 85/24 2024-07-02
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 281/24 2024-06-18
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 559/23 2024-06-24
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 433/24 2024-07-02
10:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 277/24 2024-06-18
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 494/24 2024-06-20
12:15
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 850/23 2024-06-25
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1467/23 2024-06-26
14:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1480/19 2024-06-18
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 391/23 2024-06-26
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 610/23 2024-06-25
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 294/24 2024-07-05
13:15
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 219/24 2024-07-05
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 101/23 2024-07-03
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 924/23 2024-06-20
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 392/24 2024-07-09
12:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 316/24 2024-06-18
10:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III RC 235/23 2024-07-03
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 575/23 2024-06-19
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 376/21 2024-06-26
13:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Ns 207/22 2024-06-14
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 3/24 2024-07-09
09:40
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 150/23 2024-07-08
10:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 390/24 2024-06-13
12:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 32/23 2024-07-05
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1080/23 2024-06-28
13:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
IV P 7/24 2024-06-13
11:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 704/24 2024-06-13
14:20
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 460/23 2024-07-03
12:30
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 203/24 2024-07-05
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 631/23 2024-06-20
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 534/23 2024-06-14
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 441/23 2024-07-10
13:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 224/24 2024-06-20
10:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 525/22 2024-07-09
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 125/24 2024-07-02
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 491/23 2024-06-19
13:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 777/24 2024-07-11
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 65/24 2024-07-12
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 224/24 2024-06-25
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 592/24 2024-07-05
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II W 366/24 2024-07-12
09:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 966/23 2024-07-10
10:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 344/21 2024-06-13
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1236/23 2024-07-04
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 831/23 2024-06-27
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 518/24 2024-06-13
11:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 444/23 2024-07-02
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 711/24 2024-06-27
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 91/24 2024-06-17
12:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 481/23 2024-06-27
10:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1495/23 2024-07-05
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 12/23 2024-06-14
08:45
- I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 376/23 2024-07-03
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 394/23 2024-06-27
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 397/23 2024-06-21
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 63/24 2024-06-26
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 709/24 2024-06-20
11:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 578/24 2024-06-26
09:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nmo 100/24 2024-06-15
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 240/24 2024-06-17
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 88/24 2024-06-28
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 71/23 2024-07-10
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nsm 568/23 2024-06-24
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 767/22 2024-07-10
12:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 372/23 2024-06-25
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 44/22 2024-07-02
10:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 738/23 2024-06-18
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 290/24 2024-06-18
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1685/23 2024-07-04
13:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 255/24 2024-06-13
14:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 107/24 2024-07-04
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Co 3/24 2024-06-28
11:00
VIII I Wydział Cywilny Justyna Borkowska
II K 64/24 2024-07-04
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 334/22 2024-07-11
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 911/22 2024-06-14
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 490/23 2024-07-02
12:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Co 188/24 2024-06-19
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 522/19 2024-07-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 53/24 2024-06-14
12:15
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II Kp 241/24 2024-06-28
08:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 728/23 2024-06-12
13:00
7 I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 1406/23 2024-06-28
12:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 971/23 2024-07-04
09:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 489/22 2024-06-13
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 310/24 2024-06-20
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 443/24 2024-07-12
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 156/22 2024-06-17
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Co 445/24 2024-06-26
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 6/24 2024-06-14
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 155/24 2024-06-14
12:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 776/23 2024-06-20
11:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 306/24 2024-06-18
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 17/24 2024-06-13
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 92/24 2024-07-10
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 18/24 2024-06-14
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 79/24 2024-06-28
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 422/22 2024-07-04
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 64/24 2024-07-03
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 304/24 2024-07-04
10:30
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1180/23 2024-06-18
13:10
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 34/24 2024-06-27
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 965/23 2024-06-28
10:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 192/24 2024-07-11
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 544/24 2024-06-27
10:30
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 334/24 2024-06-28
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 312/23 2024-06-19
09:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 293/23 2024-07-11
10:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 419/23 2024-07-10
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1345/23 2024-06-27
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 574/23 2024-06-25
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 44/24 2024-06-26
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1163/23 2024-06-26
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 55/24 2024-07-10
09:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 283/24 2024-07-11
10:00
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
III RC 108/24 2024-06-18
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 326/23 2024-07-11
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 608/24 2024-06-25
10:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 321/24 2024-07-05
11:15
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nsm 750/23 2024-06-18
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 191/24 2024-07-09
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 453/24 2024-06-27
13:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III RC 8/24 2024-06-21
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 234/24 2024-06-19
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1042/23 2024-06-26
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 344/24 2024-06-21
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 395/24 2024-07-04
11:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 400/22 2024-06-24
10:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 394/23 2024-06-20
12:30
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 237/24 2024-06-18
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 273/24 2024-07-03
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 165/24 2024-06-27
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II W 371/24 2024-06-18
14:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Co 737/23 2024-06-28
10:00
VIII I Wydział Cywilny Justyna Borkowska
III RNs 293/23 2024-06-21
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1390/23 2024-06-24
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 99/19 2024-06-17
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 255/23 2024-07-04
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 57/24 2024-06-13
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 593/23 2024-06-19
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 658/23 2024-06-24
11:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1686/22 2024-06-24
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 239/23 2024-06-14
13:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
IV P 75/23 2024-06-18
09:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 78/24 2024-06-18
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 543/23 2024-06-19
09:10
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 408/23 2024-06-19
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 54/24 2024-06-24
12:45
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nkd 28/24 2024-06-24
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 693/22 2024-07-03
13:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 349/24 2024-07-09
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 976/23 2024-07-04
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Ns 579/22 2024-07-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 30/24 2024-06-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 368/23 2024-06-17
10:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1722/23 2024-06-20
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Co 577/22 2024-06-18
15:00
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 348/23 2024-06-18
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 176/24 2024-07-02
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 555/23 2024-06-14
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 583/23 2024-07-09
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 712/23 2024-06-26
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 89/24 2024-06-13
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 387/24 2024-07-09
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 622/24 2024-06-28
10:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
III Nkd 50/24 2024-06-21
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1088/23 2024-06-19
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 226/24 2024-06-25
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 100/23 2024-07-02
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 315/24 2024-07-10
12:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1494/22 2024-06-26
10:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 345/24 2024-07-11
09:00
IV II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1567/23 2024-07-03
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III RC 408/23 2024-07-03
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 57/24 2024-06-12
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 48/24 2024-06-18
14:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 180/24 2024-06-13
10:30
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 1002/23 2024-06-14
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1680/23 2024-06-25
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 503/24 2024-07-09
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 531/23 2024-07-05
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 746/23 2024-06-14
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1451/23 2024-06-13
09:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 364/24 2024-06-27
09:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II W 282/24 2024-06-18
12:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 52/24 2024-06-20
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 277/23 2024-06-24
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 909/22 2024-06-20
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 280/24 2024-07-09
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 734/22 2024-06-19
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 360/23 2024-06-21
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 74/21 2024-06-19
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 556/23 2024-06-26
11:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 172/24 2024-06-20
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 469/24 2024-06-13
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 44/24 2024-06-26
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 605/22 2024-07-01
11:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
IV P 98/23 2024-06-25
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 95/23 2024-06-20
10:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 47/24 2024-06-13
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 661/22 2024-07-12
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 122/24 2024-06-24
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 514/23 2024-06-21
12:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 581/24 2024-06-13
10:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 145/24 2024-06-20
09:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nkd 70/24 2024-06-20
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Cps 12/24 2024-07-09
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 233/21 2024-06-19
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 969/23 2024-07-03
14:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 131/23 2024-06-21
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 415/23 2024-06-12
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 148/24 2024-06-20
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 69/23 2024-07-05
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 245/23 2024-06-13
09:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nsm 166/24 2024-07-11
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 356/24 2024-06-14
09:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 26/24 2024-07-03
15:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 317/23 2024-06-13
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 280/24 2024-07-01
12:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 71/24 2024-06-28
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 340/24 2024-06-14
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 1067/23 2024-06-28
08:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 114/23 2024-06-18
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 90/24 2024-06-21
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 108/24 2024-06-26
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 601/24 2024-06-13
15:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 66/24 2024-06-25
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 950/23 2024-07-03
13:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 33/24 2024-06-14
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 202/22 2024-06-25
12:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 257/24 2024-06-14
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 1292/23 2024-06-28
14:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 541/24 2024-06-13
12:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 16/24 2024-06-14
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 545/23 2024-07-04
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 161/24 2024-06-18
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1656/23 2024-06-19
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 250/23 2024-07-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 484/23 2024-06-19
13:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
IV P 26/24 2024-06-25
09:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 461/23 2024-06-13
14:30
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 87/24 2024-07-04
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 219/24 2024-06-25
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 344/24 2024-06-13
12:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 320/24 2024-07-11
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 108/24 2024-06-28
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 437/23 2024-06-19
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 220/23 2024-07-05
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 525/24 2024-06-26
12:30
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I Ns 762/23 2024-06-26
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RNs 80/24 2024-06-13
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 548/23 2024-07-11
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 786/24 2024-06-27
11:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 301/24 2024-07-02
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 68/23 2024-06-24
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1713/23 2024-06-26
11:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 40/24 2024-07-05
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 321/23 2024-06-26
13:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 578/23 2024-07-08
12:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 755/22 2024-07-09
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 535/23 2024-06-18
14:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 632/24 2024-06-13
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1566/23 2024-07-03
11:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III RC 54/24 2024-07-12
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1371/23 2024-07-10
09:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 579/21 2024-06-24
13:50
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 372/23 2024-06-18
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 256/23 2024-07-10
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 498/23 2024-06-24
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 186/24 2024-07-09
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 182/23 2024-06-13
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 802/23 2024-07-10
12:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
IV P 42/24 2024-06-25
09:15
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 24/23 2024-06-28
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 348/24 2024-06-13
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 25/24 2024-06-24
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 867/23 2024-06-28
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 243/24 2024-07-03
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 199/24 2024-06-25
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 255/23 2024-06-24
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 64/24 2024-07-03
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 517/23 2024-07-11
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 207/24 2024-07-04
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 269/23 2024-07-09
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 523/24 2024-06-13
09:30
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
I C 148/23 2024-06-28
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
IV P 89/23 2024-06-13
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 66/24 2024-06-17
13:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 438/23 2024-06-18
10:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 690/23 2024-06-25
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 414/24 2024-06-19
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
IV P 2/24 2024-06-20
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 76/24 2024-06-26
08:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 256/24 2024-06-25
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 519/23 2024-07-03
11:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III RC 124/23 2024-07-02
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 85/24 2024-07-01
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I Co 261/24 2024-06-19
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 146/24 2024-06-12
14:45
7 I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RNs 239/24 2024-06-19
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 237/24 2024-07-04
10:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 3/24 2024-07-10
14:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 547/24 2024-06-13
13:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 163/24 2024-07-12
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1257/21 2024-06-18
11:20
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 410/24 2024-07-12
09:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I C 95/24 2024-06-26
13:50
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
I C 534/21 2024-06-12
13:30
9 I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 638/23 2024-07-03
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 632/21 2024-07-08
10:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 179/24 2024-06-27
10:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II W 209/24 2024-06-17
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 243/24 2024-06-20
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
II K 1412/23 2024-06-13
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 754/24 2024-06-20
12:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
II K 486/24 2024-07-11
09:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
IV P 92/24 2024-07-04
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 397/23 2024-06-24
08:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 557/23 2024-06-28
13:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 396/23 2024-06-13
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 399/24 2024-06-26
14:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 766/23 2024-07-10
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nkd 140/23 2024-06-12
15:10
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 300/23 2024-07-05
13:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 566/24 2024-06-13
13:30
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I C 625/23 2024-06-13
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1611/23 2024-06-26
10:30
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 431/24 2024-06-19
12:15
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nkd 348/23 2024-06-19
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 651/20 2024-06-18
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 189/24 2024-07-09
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 781/23 2024-07-01
13:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
III Nsm 182/24 2024-06-20
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 177/24 2024-06-27
12:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 88/24 2024-06-20
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 360/24 2024-06-13
08:50
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
IV P 28/23 2024-06-27
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 576/23 2024-06-21
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 144/24 2024-06-24
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 779/22 2024-06-14
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Nsm 520/23 2024-06-13
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 623/24 2024-06-20
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I C 169/24 2024-07-09
08:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 164/24 2024-06-14
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 49/24 2024-06-17
10:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 335/24 2024-07-11
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 434/23 2024-07-10
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 281/23 2024-06-26
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1060/23 2024-06-12
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 1103/23 2024-06-26
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 289/24 2024-06-20
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 384/23 2024-06-25
13:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III RNs 318/23 2024-06-25
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 108/24 2024-06-13
09:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nsm 364/23 2024-06-14
15:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 176/24 2024-06-13
13:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nkd 95/24 2024-06-18
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 586/24 2024-06-27
11:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 110/24 2024-06-24
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 483/23 2024-06-19
09:00
- I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 1061/23 2024-06-28
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 288/23 2024-06-19
11:30
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 116/24 2024-07-09
11:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 331/24 2024-07-11
13:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III Nkd 85/24 2024-07-10
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 5/24 2024-06-21
15:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 93/24 2024-07-02
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 586/23 2024-06-19
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 198/24 2024-07-02
11:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 584/22 2024-06-18
11:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 724/24 2024-06-27
09:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1112/23 2024-06-26
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 9/24 2024-06-13
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 287/24 2024-06-24
14:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 95/24 2024-07-04
12:00
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 790/23 2024-06-13
14:40
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 967/23 2024-06-18
14:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 33/24 2024-06-18
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 291/24 2024-06-19
09:15
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 264/24 2024-07-02
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 547/22 2024-06-24
13:30
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II K 305/24 2024-06-12
12:45
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 446/24 2024-06-12
14:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 315/24 2024-06-20
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 502/24 2024-06-13
10:40
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 103/24 2024-07-04
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 584/21 2024-07-05
15:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 318/24 2024-06-13
13:50
- II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
III RC 31/24 2024-06-24
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 237/24 2024-06-13
09:30
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 369/23 2024-07-03
10:00
IX I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 1147/22 2024-06-28
10:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 396/22 2024-07-02
09:00
I II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 106/24 2024-07-11
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 3/24 2024-06-12
14:30
10 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 489/24 2024-06-12
13:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 399/24 2024-06-21
13:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nkd 2/24 2024-06-14
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1065/23 2024-06-14
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 357/24 2024-06-19
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 18/23 2024-06-19
08:55
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 212/24 2024-07-10
11:00
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
III Nsm 694/22 2024-06-26
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 490/24 2024-06-27
13:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III RC 170/23 2024-07-10
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 619/23 2024-07-08
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II W 308/24 2024-06-26
12:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 569/21 2024-06-18
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 537/24 2024-06-20
12:00
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 423/24 2024-06-26
13:00
XII II Wydział Karny Grzegorz Szczygielski
II K 536/24 2024-06-19
13:15
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
I Ns 512/23 2024-06-12
12:45
8 I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 9/24 2024-06-14
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 347/23 2024-06-14
13:45
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 25/24 2024-07-02
14:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 831/23 2024-06-13
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1235/22 2024-07-03
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nkd 37/24 2024-06-28
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 233/24 2024-06-19
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 317/24 2024-06-28
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 308/24 2024-07-02
11:00
II II Wydział Karny Dorota Norwa
III Nkd 21/24 2024-06-26
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 462/24 2024-06-19
11:30
V II Wydział Karny Barbara Wójtowicz
II K 137/24 2024-06-24
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1014/22 2024-06-20
09:40
V II Wydział Karny Anna Niebrzegowska-Zielińska
I Ns 258/24 2024-06-19
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 45/24 2024-07-12
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 177/24 2024-06-13
14:30
II II Wydział Karny Dorota Norwa
I Ns 115/24 2024-07-05
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 689/23 2024-07-12
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 621/23 2024-06-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Paweł Jakimiec
II Kp 227/24 2024-06-13
09:10
I II Wydział Karny Piotr Marczyński
do góry