Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Skład orzekający | Status |
---|---|---|---|---|---|
I Ns 139/24 | 2024-04-26 10:30 |
6 | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I Ns 296/23 | 2024-04-26 12:00 |
7 | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nkd 10/24 | 2024-04-26 14:30 |
9 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 112/24 | 2024-04-26 14:45 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 269/24 | 2024-04-26 13:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III Nsm 456/23 | 2024-04-26 11:00 |
9 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 716/23 | 2024-04-26 14:30 |
7 | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 556/23 | 2024-04-26 13:00 |
7 | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 721/22 | 2024-04-26 11:00 |
8 | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 1535/23 | 2024-04-26 12:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I C 538/23 | 2024-04-26 14:00 |
8 | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 677/23 | 2024-04-26 13:30 |
8 | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nkd 265/23 | 2024-04-26 12:15 |
9 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1544/23 | 2024-04-26 14:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 26/24 | 2024-04-26 12:30 |
8 | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nkd 219/23 | 2024-04-26 13:15 |
9 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III RC 380/23 | 2024-04-29 14:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nkd 351/23 | 2024-04-29 10:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III RNs 154/23 | 2024-04-29 15:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 607/23 | 2024-04-29 14:40 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Co 632/22 | 2024-04-29 14:50 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 492/21 | 2024-04-29 14:30 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nsm 721/23 | 2024-04-29 14:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 486/23 | 2024-04-29 14:35 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III RC 376/23 | 2024-04-29 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 723/23 | 2024-04-29 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
III RC 382/23 | 2024-04-29 13:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I C 8/24 | 2024-04-29 12:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
III Nsm 185/24 | 2024-04-29 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nkd 12/24 | 2024-04-29 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nkd 210/23 | 2024-04-30 15:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nkd 32/23 | 2024-04-30 15:20 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 820/23 | 2024-04-30 08:30 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nkd 68/24 | 2024-04-30 12:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II W 1368/23 | 2024-04-30 14:30 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 236/24 | 2024-04-30 15:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
I C 685/19 | 2024-04-30 13:00 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 111/24 | 2024-04-30 08:20 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nsm 132/24 | 2024-04-30 10:30 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nsm 53/24 | 2024-04-30 13:15 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 1737/23 | 2024-04-30 10:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
I Ns 581/22 | 2024-04-30 13:15 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III RC 259/20 | 2024-04-30 15:10 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 1/24 | 2024-04-30 13:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nsm 2/24 | 2024-04-30 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III RC 1/24 | 2024-04-30 11:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 1745/23 | 2024-04-30 09:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nmo 64/24 | 2024-04-30 14:15 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nsm 554/23 | 2024-04-30 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nmo 13/24 | 2024-05-02 00:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nmo 7/24 | 2024-05-02 00:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III RC 186/23 | 2024-05-02 14:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nmo 49/24 | 2024-05-05 00:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 328/24 | 2024-05-06 14:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 582/23 | 2024-05-06 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III RC 378/23 | 2024-05-06 13:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1642/22 | 2024-05-06 10:00 |
XII | II Wydział Karny | Joanna Paszkiewicz | |
II K 1649/22 | 2024-05-06 09:00 |
XII | II Wydział Karny | Joanna Paszkiewicz | |
II K 1616/23 | 2024-05-06 09:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Ns 432/23 | 2024-05-06 13:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I Ns 116/24 | 2024-05-06 12:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III Nsm 62/24 | 2024-05-06 11:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1707/23 | 2024-05-06 10:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
III RC 53/24 | 2024-05-06 12:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 10/23 | 2024-05-06 08:30 |
XII | II Wydział Karny | Joanna Paszkiewicz | |
III RNs 544/23 | 2024-05-06 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 1603/23 | 2024-05-06 11:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Ns 843/23 | 2024-05-06 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III RC 32/23 | 2024-05-06 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 329/24 | 2024-05-06 12:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 300/23 | 2024-05-06 14:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 802/22 | 2024-05-06 10:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III RNs 163/24 | 2024-05-07 10:15 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II W 260/24 | 2024-05-07 13:00 |
II | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III Nsm 785/23 | 2024-05-07 14:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II W 1248/23 | 2024-05-07 10:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III RC 412/23 | 2024-05-07 11:15 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nsm 140/24 | 2024-05-07 14:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II W 192/24 | 2024-05-07 12:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 1717/23 | 2024-05-07 09:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nsm 115/24 | 2024-05-07 12:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II W 160/24 | 2024-05-07 11:20 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 876/23 | 2024-05-07 08:45 |
- | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II W 149/24 | 2024-05-07 12:00 |
II | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II W 965/23 | 2024-05-07 09:00 |
II | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III Nsm 72/23 | 2024-05-07 14:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 127/24 | 2024-05-07 13:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II W 155/24 | 2024-05-07 14:00 |
II | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 317/24 | 2024-05-07 10:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III RNs 113/24 | 2024-05-07 11:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 1337/23 | 2024-05-07 12:30 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II K 210/24 | 2024-05-07 09:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III Nsm 164/23 | 2024-05-07 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 1096/23 | 2024-05-07 12:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II W 120/24 | 2024-05-07 10:30 |
II | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III RC 394/23 | 2024-05-07 09:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
I Ns 253/23 | 2024-05-07 10:00 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III RNs 521/23 | 2024-05-07 10:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nsm 808/23 | 2024-05-07 12:30 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 527/23 | 2024-05-08 11:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
III RNs 370/23 | 2024-05-08 15:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 322/23 | 2024-05-08 12:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 218/24 | 2024-05-08 11:45 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 325/21 | 2024-05-08 08:55 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 14/24 | 2024-05-08 12:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I C 519/23 | 2024-05-08 13:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II K 239/23 | 2024-05-08 10:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 358/23 | 2024-05-08 09:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
I Ns 220/22 | 2024-05-08 09:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III Nsm 256/20 | 2024-05-08 15:15 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1656/23 | 2024-05-08 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 707/23 | 2024-05-08 11:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 733/18 | 2024-05-08 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I C 209/22 | 2024-05-08 11:15 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I C 37/24 | 2024-05-08 13:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II W 1106/23 | 2024-05-08 11:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
II K 180/24 | 2024-05-08 10:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
II K 1728/23 | 2024-05-08 13:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III RC 434/23 | 2024-05-08 13:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nsm 434/23 | 2024-05-08 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 514/23 | 2024-05-08 11:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 216/24 | 2024-05-08 10:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II K 1513/23 | 2024-05-08 09:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
III Nsm 433/23 | 2024-05-08 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 228/24 | 2024-05-08 14:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III Nsm 765/23 | 2024-05-08 12:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I C 557/23 | 2024-05-08 11:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
III Nsm 708/23 | 2024-05-08 14:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1690/23 | 2024-05-08 13:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 605/22 | 2024-05-08 11:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II K 15/24 | 2024-05-08 09:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 788/23 | 2024-05-08 12:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
IV P 75/23 | 2024-05-09 11:10 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 1687/23 | 2024-05-09 09:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III Nkd 15/24 | 2024-05-09 13:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II W 547/23 | 2024-05-09 12:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I Ns 766/21 | 2024-05-09 12:20 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 1077/23 | 2024-05-09 13:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 1578/23 | 2024-05-09 10:40 |
I | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
II K 149/24 | 2024-05-09 13:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
I Ns 178/20 | 2024-05-09 14:30 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 1680/23 | 2024-05-09 14:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nsm 153/24 | 2024-05-09 09:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I Ns 740/21 | 2024-05-09 11:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II W 237/24 | 2024-05-09 13:20 |
I | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
II K 154/24 | 2024-05-09 09:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II W 330/23 | 2024-05-09 11:00 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
III RC 364/23 | 2024-05-09 09:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III RNs 181/23 | 2024-05-09 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 1686/23 | 2024-05-09 10:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
IV P 156/24 | 2024-05-09 09:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 243/24 | 2024-05-09 11:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 1055/22 | 2024-05-09 12:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 1652/23 | 2024-05-09 10:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 422/22 | 2024-05-09 12:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 145/24 | 2024-05-09 11:45 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
I Ns 247/20 | 2024-05-09 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III Nsm 130/24 | 2024-05-09 09:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
IV P 11/23 | 2024-05-09 10:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
III Nsm 783/23 | 2024-05-09 11:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 426/24 | 2024-05-09 09:40 |
I | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
II K 335/24 | 2024-05-09 11:20 |
I | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
II W 748/23 | 2024-05-09 09:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III RNs 123/24 | 2024-05-09 10:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 142/24 | 2024-05-09 13:40 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
IV P 89/23 | 2024-05-09 14:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I C 707/22 | 2024-05-09 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
IV P 100/24 | 2024-05-09 13:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 447/24 | 2024-05-10 11:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II K 527/21 | 2024-05-10 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 421/24 | 2024-05-10 13:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
I C 518/23 | 2024-05-10 12:40 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III RC 220/23 | 2024-05-10 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III RNs 553/23 | 2024-05-10 12:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 484/24 | 2024-05-10 10:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II K 485/24 | 2024-05-10 11:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
IV P 24/23 | 2024-05-10 15:00 |
- | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
III RNs 221/23 | 2024-05-10 10:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III RC 243/23 | 2024-05-10 14:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 165/24 | 2024-05-10 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III RNs 558/23 | 2024-05-10 13:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III RNs 489/23 | 2024-05-10 11:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 250/24 | 2024-05-10 09:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 291/24 | 2024-05-10 13:45 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
I C 408/23 | 2024-05-10 13:50 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 647/23 | 2024-05-10 11:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 1277/23 | 2024-05-10 10:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 1674/23 | 2024-05-10 10:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I Ns 126/24 | 2024-05-10 12:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III RNs 557/23 | 2024-05-10 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 142/23 | 2024-05-13 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I C 101/24 | 2024-05-13 12:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I Ns 376/21 | 2024-05-13 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II K 1726/23 | 2024-05-13 12:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II K 639/23 | 2024-05-13 11:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 143/22 | 2024-05-13 11:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II K 4/24 | 2024-05-13 13:45 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II K 704/23 | 2024-05-13 09:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Ns 761/22 | 2024-05-13 13:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I C 135/24 | 2024-05-13 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III Nsm 128/24 | 2024-05-14 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
IV P 27/24 | 2024-05-14 09:10 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I C 1052/18 | 2024-05-14 11:15 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
II K 1487/23 | 2024-05-14 13:20 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III RC 344/21 | 2024-05-14 12:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
I Ns 189/24 | 2024-05-14 11:50 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
IV P 9/24 | 2024-05-14 09:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Ns 407/23 | 2024-05-14 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I C 446/23 | 2024-05-14 10:15 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
I C 439/23 | 2024-05-14 14:30 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I C 45/24 | 2024-05-14 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
II K 1669/23 | 2024-05-14 12:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II W 321/24 | 2024-05-14 10:30 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III RC 250/23 | 2024-05-14 13:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III RC 124/23 | 2024-05-14 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nsm 740/23 | 2024-05-14 10:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 611/23 | 2024-05-14 13:50 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III RC 61/24 | 2024-05-14 12:15 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nsm 64/24 | 2024-05-14 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 139/24 | 2024-05-14 09:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
IV P 22/24 | 2024-05-14 09:05 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Ns 549/23 | 2024-05-14 14:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
II K 245/23 | 2024-05-14 10:20 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III RC 388/23 | 2024-05-14 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 31/24 | 2024-05-14 13:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 1606/22 | 2024-05-14 10:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III Nsm 544/23 | 2024-05-14 14:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nkd 350/23 | 2024-05-14 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 9/24 | 2024-05-14 14:15 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 1345/23 | 2024-05-14 10:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 443/24 | 2024-05-14 12:30 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II K 1162/23 | 2024-05-14 13:00 |
IV | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
IV P 31/23 | 2024-05-14 09:30 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 200/19 | 2024-05-14 10:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II W 174/24 | 2024-05-14 11:30 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III Nsm 131/24 | 2024-05-14 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nsm 186/24 | 2024-05-14 11:15 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
I Ns 241/24 | 2024-05-15 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I C 169/23 | 2024-05-15 09:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II K 417/24 | 2024-05-15 13:10 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I C 98/24 | 2024-05-15 12:30 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I Ns 315/23 | 2024-05-15 11:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 531/23 | 2024-05-15 14:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 995/23 | 2024-05-15 11:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Ns 735/22 | 2024-05-15 14:45 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I C 454/23 | 2024-05-15 11:20 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Co 471/23 | 2024-05-15 13:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
II W 175/24 | 2024-05-15 14:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 447/23 | 2024-05-15 09:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 324/24 | 2024-05-15 09:45 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 146/24 | 2024-05-15 13:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nsm 66/23 | 2024-05-15 11:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Co 882/23 | 2024-05-15 10:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nsm 555/23 | 2024-05-15 12:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 592/20 | 2024-05-15 12:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II W 1379/23 | 2024-05-15 14:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 1723/23 | 2024-05-15 09:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II W 791/23 | 2024-05-15 10:00 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
II W 1561/23 | 2024-05-15 13:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I C 369/23 | 2024-05-15 11:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I Ns 547/22 | 2024-05-15 10:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
I C 649/22 | 2024-05-15 09:00 |
IX | I Wydział Cywilny | Paweł Jakimiec | |
III Nsm 557/23 | 2024-05-15 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 60/23 | 2024-05-15 09:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 1636/23 | 2024-05-15 13:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II K 1686/22 | 2024-05-15 10:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
IV P 58/23 | 2024-05-15 15:00 |
- | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Co 519/21 | 2024-05-15 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
II W 124/23 | 2024-05-15 11:15 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 68/23 | 2024-05-15 12:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I Ns 564/23 | 2024-05-15 14:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
II K 461/24 | 2024-05-15 10:45 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II W 1504/23 | 2024-05-15 14:20 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 1124/22 | 2024-05-15 13:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II W 789/23 | 2024-05-15 09:15 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I C 681/23 | 2024-05-15 09:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
I Ns 224/22 | 2024-05-15 10:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 308/23 | 2024-05-15 13:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 674/23 | 2024-05-15 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III RC 207/23 | 2024-05-15 14:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 1062/23 | 2024-05-15 11:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II W 476/23 | 2024-05-15 09:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 26/24 | 2024-05-15 13:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
II K 41/24 | 2024-05-16 12:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 377/24 | 2024-05-16 10:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
II K 1685/23 | 2024-05-16 13:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I Ns 104/24 | 2024-05-16 13:20 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
IV P 5/24 | 2024-05-16 10:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
III RC 74/24 | 2024-05-16 12:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 525/22 | 2024-05-16 09:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
IV P 4/24 | 2024-05-16 09:40 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
IV P 110/24 | 2024-05-16 13:10 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
III RNs 114/24 | 2024-05-16 11:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 1714/23 | 2024-05-16 13:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I Cps 8/24 | 2024-05-16 11:40 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I Ns 220/24 | 2024-05-16 09:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I C 294/23 | 2024-05-16 12:50 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 1682/23 | 2024-05-16 12:40 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I Ns 216/24 | 2024-05-16 09:50 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
IV P 109/24 | 2024-05-16 11:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 924/23 | 2024-05-16 11:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I C 30/24 | 2024-05-16 10:50 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I Ns 722/23 | 2024-05-16 10:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II W 171/24 | 2024-05-16 09:10 |
I | II Wydział Karny | Piotr Marczyński | |
II K 1490/23 | 2024-05-16 09:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III RCo 7/24 | 2024-05-16 09:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 1683/23 | 2024-05-16 09:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I C 592/23 | 2024-05-16 14:30 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I C 461/23 | 2024-05-16 09:40 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 1736/23 | 2024-05-16 10:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
III Nkd 51/24 | 2024-05-16 14:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III RNs 139/23 | 2024-05-16 13:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I C 579/21 | 2024-05-16 11:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I Co 348/24 | 2024-05-16 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I Ns 226/23 | 2024-05-16 12:20 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
IV P 3/24 | 2024-05-16 09:20 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
IV P 2/24 | 2024-05-16 09:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Ns 755/23 | 2024-05-16 11:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I Ns 204/24 | 2024-05-16 10:10 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
III Nkd 72/24 | 2024-05-16 10:30 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I Ns 777/23 | 2024-05-16 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I Ns 759/20 | 2024-05-16 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III RNs 126/24 | 2024-05-16 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
IV P 104/24 | 2024-05-16 12:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 1298/22 | 2024-05-17 10:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III RNs 353/23 | 2024-05-17 10:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 598/19 | 2024-05-17 11:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 60/24 | 2024-05-17 11:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 401/23 | 2024-05-17 10:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I Ns 108/23 | 2024-05-17 11:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nkd 38/24 | 2024-05-17 10:00 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 169/24 | 2024-05-17 13:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
I Ns 207/22 | 2024-05-17 10:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nsm 179/23 | 2024-05-17 14:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 53/24 | 2024-05-17 12:15 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nsm 667/23 | 2024-05-17 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 382/22 | 2024-05-17 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I C 680/22 | 2024-05-17 12:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 300/23 | 2024-05-17 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III Nsm 556/23 | 2024-05-17 13:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I C 142/23 | 2024-05-17 08:50 |
- | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nkd 26/24 | 2024-05-17 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1713/23 | 2024-05-17 09:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 498/23 | 2024-05-17 12:45 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 167/24 | 2024-05-17 11:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III RNs 30/24 | 2024-05-17 15:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1263/23 | 2024-05-17 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 397/23 | 2024-05-17 11:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I Ns 779/22 | 2024-05-17 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
II K 251/24 | 2024-05-17 12:15 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
II K 1510/23 | 2024-05-17 09:00 |
II | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III Nkd 24/24 | 2024-05-17 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 787/23 | 2024-05-17 13:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I C 347/23 | 2024-05-17 13:45 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 581/23 | 2024-05-20 10:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 1045/23 | 2024-05-20 13:30 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 788/23 | 2024-05-20 14:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 436/23 | 2024-05-20 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I C 132/24 | 2024-05-20 13:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 40/24 | 2024-05-20 10:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nkd 134/23 | 2024-05-20 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 1211/23 | 2024-05-20 09:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II K 1006/23 | 2024-05-20 11:30 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II W 1540/23 | 2024-05-20 11:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
III Nsm 770/23 | 2024-05-20 11:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nkd 17/24 | 2024-05-20 15:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1639/23 | 2024-05-20 12:30 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 775/23 | 2024-05-20 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nsm 810/23 | 2024-05-20 12:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nsm 157/23 | 2024-05-20 13:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1093/23 | 2024-05-20 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I C 88/24 | 2024-05-20 14:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 997/23 | 2024-05-20 13:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Ns 1/24 | 2024-05-20 13:20 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 1044/23 | 2024-05-20 10:30 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 156/24 | 2024-05-21 09:30 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
IV P 86/24 | 2024-05-21 09:50 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
III Nsm 60/23 | 2024-05-21 09:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I Ns 27/24 | 2024-05-21 11:50 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III RC 56/24 | 2024-05-21 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II W 1409/23 | 2024-05-21 09:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
IV P 87/24 | 2024-05-21 09:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 1259/23 | 2024-05-21 14:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II W 338/24 | 2024-05-21 10:30 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
I Ns 209/22 | 2024-05-21 10:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
I Ns 164/23 | 2024-05-21 09:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
II K 632/23 | 2024-05-21 09:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
I C 80/24 | 2024-05-21 11:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I Co 1387/23 | 2024-05-21 11:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Justyna Borkowska | |
I Ns 487/23 | 2024-05-21 12:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III Nkd 53/24 | 2024-05-21 14:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I C 169/24 | 2024-05-21 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Damian Kossowski | |
II K 822/23 | 2024-05-21 10:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
IV P 95/23 | 2024-05-21 12:10 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
II K 179/24 | 2024-05-21 10:45 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II W 1315/23 | 2024-05-21 10:00 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III RC 114/23 | 2024-05-21 14:30 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III RC 211/23 | 2024-05-21 13:30 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
II K 165/24 | 2024-05-21 12:30 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III RNs 511/23 | 2024-05-21 14:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 194/24 | 2024-05-21 13:30 |
IV | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III RNs 155/24 | 2024-05-21 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Robert Łukijaniuk | |
III Nsm 780/23 | 2024-05-21 13:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
IV P 86/23 | 2024-05-21 13:15 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Co 265/24 | 2024-05-21 12:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Justyna Borkowska | |
IV P 92/24 | 2024-05-21 11:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I Co 632/23 | 2024-05-21 10:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Justyna Borkowska | |
III Nkd 306/23 | 2024-05-21 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I C 566/23 | 2024-05-21 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 307/24 | 2024-05-21 12:00 |
I | II Wydział Karny | Marta Załęska | |
III RC 195/23 | 2024-05-21 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I Ns 295/23 | 2024-05-22 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nsm 797/23 | 2024-05-22 10:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
III Nsm 596/21 | 2024-05-22 11:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 1486/23 | 2024-05-22 12:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
II K 1080/23 | 2024-05-22 13:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 256/23 | 2024-05-22 11:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 622/23 | 2024-05-22 09:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
III Nsm 784/23 | 2024-05-22 09:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I C 668/23 | 2024-05-22 13:00 |
VI | I Wydział Cywilny | Iwona Drabko | |
II K 748/23 | 2024-05-22 11:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
I C 742/20 | 2024-05-22 13:20 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I C 312/23 | 2024-05-22 10:15 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III Nkd 304/23 | 2024-05-22 13:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 193/24 | 2024-05-22 14:30 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 453/24 | 2024-05-22 09:30 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
III RC 411/23 | 2024-05-22 13:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 1390/23 | 2024-05-22 10:30 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 543/23 | 2024-05-22 11:40 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II W 131/24 | 2024-05-22 12:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I C 49/24 | 2024-05-22 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
III RC 418/23 | 2024-05-22 14:45 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 810/23 | 2024-05-22 12:30 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 1517/23 | 2024-05-22 08:40 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 812/23 | 2024-05-22 12:00 |
X | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II W 43/24 | 2024-05-22 13:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
II W 1406/23 | 2024-05-22 12:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 512/23 | 2024-05-22 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
II K 1494/22 | 2024-05-22 09:00 |
II | II Wydział Karny | Piotr Pietraszek | |
I Co 321/21 | 2024-05-22 08:45 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
II K 1467/23 | 2024-05-22 09:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 463/24 | 2024-05-22 13:45 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 749/23 | 2024-05-23 10:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
IV P 44/22 | 2024-05-23 10:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
IV P 99/24 | 2024-05-23 12:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
IV P 100/23 | 2024-05-23 09:00 |
VI | IV Wydział Pracy | Waldemar Bańka | |
I C 418/23 | 2024-05-23 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II W 252/24 | 2024-05-23 09:00 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I C 831/20 | 2024-05-23 14:30 |
- | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II K 177/24 | 2024-05-23 09:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
III Nsm 129/24 | 2024-05-23 11:15 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
I C 52/24 | 2024-05-23 11:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I Ns 237/23 | 2024-05-23 11:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
II W 276/24 | 2024-05-23 10:00 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I Ns 523/22 | 2024-05-23 12:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
III Nsm 114/24 | 2024-05-23 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 690/23 | 2024-05-23 09:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 1494/23 | 2024-05-23 11:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
II K 156/23 | 2024-05-23 13:00 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
II K 738/23 | 2024-05-23 11:30 |
V | II Wydział Karny | Anna Niebrzegowska-Zielińska | |
I C 370/22 | 2024-05-23 11:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Barbara Sacewicz | |
I Ns 397/23 | 2024-05-23 14:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
I Ns 601/19 | 2024-05-23 13:20 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
III Nsm 69/24 | 2024-05-23 12:45 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
II K 490/24 | 2024-05-23 12:00 |
II | II Wydział Karny | Dorota Norwa | |
I C 58/24 | 2024-05-23 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
II K 419/24 | 2024-05-23 13:00 |
XII | II Wydział Karny | Grzegorz Szczygielski | |
I Ns 142/24 | 2024-05-23 12:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Krzysztof Krzewski | |
III RC 303/23 | 2024-05-23 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Sławomir Niedźwiecki | |
III Nsm 606/22 | 2024-05-24 09:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 166/24 | 2024-05-24 13:15 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I C 440/23 | 2024-05-24 11:30 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 738/22 | 2024-05-24 13:45 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 522/19 | 2024-05-24 09:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
I Ns 25/24 | 2024-05-24 12:45 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 191/23 | 2024-05-24 09:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III RC 432/23 | 2024-05-24 10:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 617/23 | 2024-05-24 10:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III Nsm 899/22 | 2024-05-24 13:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 410/24 | 2024-05-24 09:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
III Nsm 747/21 | 2024-05-24 14:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Ns 257/24 | 2024-05-24 11:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
II K 1567/23 | 2024-05-24 11:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
I Ns 695/21 | 2024-05-24 09:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 179/22 | 2024-05-24 14:00 |
VIII | I Wydział Cywilny | Agnieszka R. Niedźwiecka | |
III RC 423/23 | 2024-05-24 12:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
II K 286/24 | 2024-05-24 14:00 |
V | II Wydział Karny | Barbara Wójtowicz | |
II K 99/19 | 2024-05-24 12:00 |
I | II Wydział Karny | Anna Sawczuk | |
III RC 203/23 | 2024-05-24 11:00 |
IX | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Anna Szwedo-Dytry | |
I Co 281/24 | 2024-05-24 13:00 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski | |
I Ns 760/23 | 2024-05-24 11:30 |
VII | I Wydział Cywilny | Radosław Syczewski |